Dostawę materiałów elektrycznych dla 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu.
Zamawiający 33 Baza Lotnictwa Transportowego w Powidzu (Powidz, Wielkopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawę materiałów elektrycznych dla 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
10 wpisów- Ogłoszenie
15 maja 2025
Termin ofert: 30 maja 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
22 maja 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
28 maja 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
24 lipca 2025
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
31 lipca 2025
5 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 września 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
02 września 2026
- Wykonanie umowy
02 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 września 2026
Otwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | 33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W POWIDZU |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 310188854 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Powidz-Osiedle 6 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Powidz |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 62-430 |
| 1.4.4.) | Województwo | wielkopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL414 - Koniński |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | 33bltr.przetargi@ron.mil.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://33bltr.wp.mil.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00418676 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-09-02 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o wykonaniu umowy |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00418608 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA V - PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.2. | Termin wykonania umowy Przed zmianą | 2026-08-13 Po zmianie: 2025-08-13 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.