PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ OD ULICY PRZEMYSŁOWEJ W RÓŻANIE DO WSI MROCZKI-RĘBISZEWO
Zamawiający Gmina Różan (Różan, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ OD ULICY PRZEMYSŁOWEJ W RÓŻANIE DO WSI MROCZKI-RĘBISZEWO”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 761 443 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=12676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
08 kwietnia 2025
Termin ofert: 25 kwietnia 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
23 maja 2025
8 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
24 września 2025
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA RÓŻAN |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 550668344 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | pl. Obrońców Różana 4 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Różan |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 06-230 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL924 - Ostrołęcki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | urzad@gminarozan.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.rozan.bipgminy.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-6e5d1ef8-983e-4aac-9316-af981c0c9a6e |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00439329 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-09-24 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00181472 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ OD ULICY PRZEMYSŁOWEJ W RÓŻANIE |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest inwestycja p.n.: „PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ OD ULICY PRZEMYSŁOWEJ W RÓŻANIE DO WSI MROCZKI-RĘBISZEWO” składająca się z dwóch odcinków: przebudowa drogi gminnej 210705W w km od 0+008,5 do 3+066,6 oraz przebudowa drogi gminnej 210706W w km od 2+993,9 do 3+719,5” gm. Różan, pow. makowski, woj. mazowieckie. Szczegółowy zakres robót oraz opis realizacji przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja techniczna, przedmiary robót stanowiące załączniki Nr 12 do niniejszej SWZ oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik Nr 11 do niniejszej SWZ. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45233140-2 - Roboty drogowe |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-05-16 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 180 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | DROGI I MOSTY – Jan Kaczmarczyk |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5680001394 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Kacice |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 3939393,93 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00244877/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-08-27 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 3939393,93 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.