Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
398 615 zł
Umowa zawarta
24 września 2025
Okres realizacji
do 15 listopada 2025
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 398 615 zł – 638 191 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Przebudowa układu dróg wewnętrznych w miejscowości Wiktorowo, Gmina Gronowo Elbląskie”

Zamawiający Gmina Gronowo Elbląskie (Gronowo Elbląskie, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa układu dróg wewnętrznych w miejscowości Wiktorowo, Gmina Gronowo Elbląskie”, wybierając ofertę wykonawcy PARTNER S.C. Krzysztof Gawecki, Artur Ragin,. Wartość umowy: 398 615 zł. Złożono 7 ofert.

Wartość umowy
398 615 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PARTNER S.C. Krzysztof Gawecki, Artur Ragin (Elbląg), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 398 615,30 zł (umowę zawarto 24 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 398 615,30 zł do 638 190,60 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 listopada 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail