Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
952 881 zł
Umowa zawarta
19 września 2025
Okres realizacji
do 30 listopada 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup 8 stacjonarnych automatów do sprzedaży biletów komunikacji miejskiej

Zamawiający Gmina - Miasto Grudziądz (Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup 8 stacjonarnych automatów do sprzedaży biletów komunikacji miejskiej”, wybierając ofertę wykonawcy MERA – SERWIS SGL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO – AKCYJNA. Wartość umowy: 952 881 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina - Miasto GrudziądzGrudziądz, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 23 września 2025
Wartość umowy
952 881 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,7 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MERA – SERWIS SGL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO – AKCYJNA (Grodzisk Mazowiecki).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 952 881,04 zł (umowę zawarto 19 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA - MIASTO GRUDZIĄDZ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 871118833

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ratuszowa 1

1.5.2.)Miejscowość

Grudziądz

1.5.3.)Kod pocztowy

86-300

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL616 - Grudziądzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@um.grudziadz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.grudziadz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/gpp_grudziadz

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup 8 stacjonarnych automatów do sprzedaży biletów komunikacji miejskiej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0d80a5bf-ff5c-4f8d-8cca-d75efdf79bbe

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00436583

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00042433/14/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Zakup 8 stacjonarnych automatów do sprzedaży biletów komunikacji miejskiej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego,Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027 (Priorytet 3. Fundusze Europejskie na zrównoważony transport miejski;Działanie 3.2 Rozwój i usprawnienie mobilności miejskiej i podmiejskiej ZITy regionalne;Cel szczegółowy 2 (VIII) Wspieranie zrównoważonej multimodalnej mobilności miejskiej jako elementu transformacji w kierunku gospodarki zeroemisyjnej)

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00383371

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WTR.271.3.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

764200,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ośmiu stacjonarnych automatów do sprzedaży biletów komunikacji miejskiej, które zostaną zlokalizowane na terenie gminy – miasto Grudziądz.
2. Wykonanie przedmiotu zamówienia polega na dostawie urządzeń oraz ich montażu.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
4. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie przedmiotu zamówienia o parametrach przewyższających wymagania Zamawiającego, o współczesnych wymaganiach technologicznych, spełniającego, co najmniej wymagania minimalne określone w załączniku nr 1 do SWZ i nie gorszego w zakresie jakości i uwarunkowań technicznych, przy zachowaniu jego odpowiedniej funkcjonalności i przeznaczenia.
5. Zamawiający wymaga, aby dane podane przez Wykonawcę w Formularzu ofertowym - załączniku nr 3 do SWZ, jednoznacznie i precyzyjnie wskazywały przedmiot zamówienia.
Podane dane muszą pozwolić Zamawiającemu na jednoznaczną identyfikację przedmiotu zamówienia w zakresie konfiguracji zgodnej z wymaganiami Zamawiającego za pomocą ogólnie dostępnych sposobów (np. strona internetowa producenta) w celu sprawdzenia poprawności jego parametrów z wymaganiami SWZ. W przypadku, gdy podany przez Wykonawcę model czy nazwa przedmiotu zamówienia nie obrazują w pełni spełnienia wymagań Zamawiającego należy wskazać dane techniczne w zakresie konfiguracji.
6. Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, jeżeli w Opisie przedmiotu zamówienia znajdzie się odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.
7. Na dostarczony przedmiot zamówienia Wykonawca udzieli 60 miesięcy gwarancji. Gwarancja będzie obowiązywać od dnia podpisania protokołu końcowego odbioru przedmiotu zamówienia. Okres rękojmi równy będzie okresowi gwarancji.
8. Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia został zawarty we Wzorze Umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

30144400-4 - Automaty do pobierania opłat

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30144200-2 - Maszyny do wydawania biletów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

952881,04 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

952881,04 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

952881,04 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MERA – SERWIS SGL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO – AKCYJNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5291797743

7.3.4)Miejscowość

Grodzisk Mazowiecki

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

952881,04 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-11-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina - Miasto Grudziądz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Grudziądz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 952 881 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30144400-4 (Automaty do pobierania opłat). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MERA – SERWIS SGL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO – AKCYJNA (Grodzisk Mazowiecki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.