Budowa kortu tenisowego w Bystrzycy
Zamawiający Gmina Oława (Oława, Dolnośląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Budowa kortu tenisowego w Bystrzycy”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 809 826 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=6781, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie
08 września 2025
Termin ofert: 25 września 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
22 września 2025
- Wynik: wybrano wykonawcę
05 listopada 2025
6 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
12 sierpnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 sierpnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Oława |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 931934868 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Pl. M. J. Piłsudskiego 28 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Oława |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 55-200 |
| 1.4.4.) | Województwo | dolnośląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL518 - Wrocławski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetarg@gminaolawa.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | bip.gminaolawa.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00435826 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2025-09-22 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2025/BZP 00412362 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą | 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie kortu tenisowego w Bystrzycy z nawierzchni poliuretanowej o powierzchni 715 m2, na dz. nr 1425/1, gmina Oława (dalej również jako inwestycja), zgodnie z przedstawioną dokumentacją projektową, w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą „Budowa kortu tenisowego w Bystrzycy”. Po zmianie: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie kortu tenisowego w Bystrzycy z nawierzchni poliuretanowej o powierzchni 720 m2, na dz. nr 1424, gmina Oława (dalej również jako inwestycja), zgodnie z przedstawioną dokumentacją projektową, w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą „Budowa kortu tenisowego w Bystrzycy”. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2025-09-23 09:00 Po zmianie: 2025-09-25 09:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2025-09-23 09:05 Po zmianie: 2025-09-25 09:05 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2025-10-22 Po zmianie: 2025-10-24 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).