Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wykonanie kompleksowej usługi organizacji i przeprowadzenia dwóch siedmiodniowych wyjazdów (6 noclegów)

Zamawiający Liceum Ogólnokształcące nr Xv im. Mjr Piotra Wysockiego (Wrocław, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonanie kompleksowej usługi organizacji i przeprowadzenia dwóch siedmiodniowych…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR XV IM. MJR PIOTRA WYSOCKIEGO

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 930576540

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Wojrowicka 58

1.4.2.)Miejscowość

Wrocław

1.4.3.)Kod pocztowy

54-436

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

bogumila.mandat@wroclawskaedukacja.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.loxv.wroclaw.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-dcf1ff9a-2231-4ffe-9bb5-03bd74349e7f

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00435673

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-09-22

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00327466

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Wykonanie kompleksowej usługi organizacji i przeprowadzenia dwóch siedmiodniowych wyjazdów (6 noclegów)

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi kompleksowej organizacji i przeprowadzeniu dwóch siedmiodniowych wyjazdów (6 noclegów), podzielonych na dwa turnusy, których terminy nie nachodzą na siebie.
2. W każdym turnusie uczestniczą różne grupy młodzieży w wieku 15-18 lat, a celem jest:
-­ wzmacnianie postawy obywatelskiej i roli ucznia jako rzecznika spraw szkolnych,
-­ przygotowanie młodzieży do rynku pracy w Polsce,
-­ informowanie i motywowanie do studiowania w Polsce,
-­ integracja kulturowa i językowa młodzieży polsko-ukraińskiej,
­ budowanie pewności siebie, współpracy i umiejętności miękkich.

3.9.)Główny kod CPV

55240000-4 - Usługi w zakresie ośrodków i domów wypoczynkowych

3.10.)Dodatkowy kod CPV

63000000-9 - Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży

60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

63511000-4 - Organizacja wycieczek

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-01

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2025-08-09 do 2025-08-24

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

„Algaja” Pracownia Rozwoju Integralnego Anna Popiel

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 8862052401

4.3.3.)Ulica

ul Osiedle Widokowe 2

4.3.4.)Miejscowość

Podlesie

4.3.5.)Kod pocztowy

58-330

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

162240,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00358484/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-08-24

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

145240,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Nie

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Liceum Ogólnokształcące nr Xv im. Mjr Piotra Wysockiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55240000-4 (Usługi w zakresie ośrodków i domów wypoczynkowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.