Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa sprzętu interaktywnego dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowym Stawie

Zamawiający Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym Stawie (Nowy Staw, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa sprzętu interaktywnego dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowym Stawie”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym Stawie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 221942857

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Bankowa 2

1.4.2.)Miejscowość

Nowy Staw

1.4.3.)Kod pocztowy

82-230

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL638 - Starogardzki

1.4.7.)Numer telefonu

552715144

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@nowystaw.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.spnowystaw.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1e184510-11cb-4b87-b516-6d34b30e0f47

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00434648

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-09-22

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00332113

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa sprzętu interaktywnego dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowym Stawie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu elektronicznego oraz programów komputerowych na potrzeby Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowym Stawie.
Sprzęt interaktywny, obejmuje dostawę:
1. Monitor interaktywny 75 cali - 9 sztuk,
UWAGA:
Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą dla w/w monitora deklaracje zgodności UE i oznakowanie CE, oraz certyfikat Google EDLA
2. Monitorów interaktywnych 86 cali - 13 sztuk,
UWAGA:
Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą dla w/w monitora deklaracje zgodności UE i oznakowanie CE, oraz certyfikat Google EDLA
3. Uchwyt ścienny do monitora - 22 sztuki,
4. Mobilny głośnik - 10 sztuk,
UWAGA:
Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą dla w/w głośnik deklaracje zgodności UE i oznakowanie CE.

3.9.)Główny kod CPV

30231320-6 - Monitory dotykowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

32342412-3 - Głośniki

30237260-9 - Wsporniki do montowania monitorów na ścianie

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-13

4.2.)Okres realizacji zamówienia

30 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

EDUMATE Sp.z o.o

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

592-230-44-84

4.3.3.)Ulica

Miodowa 6

4.3.4.)Miejscowość

Okole

4.3.5.)Kod pocztowy

83-200

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

191522,88 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00380618/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-09-02

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Konieczność dostarczenia dodatkowych kabli i akcesoriów w celu realizacji zamówienia.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Z tytułu prawidłowego oraz terminowego wykonania umowy Wykonawca otrzyma od Zamawiającego wynagrodzenie w kwocie brutto 196624,92 zł

5.4.6.)Wartość zmiany

5102,04

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

196624,92 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30231320-6Monitory dotykowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym Stawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowy Staw.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30231320-6 (Monitory dotykowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.