Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
41 070 zł
Umowa zawarta
12 sierpnia 2025
Okres realizacji
70 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 41 070 zł – 83 233 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zakup i dostawa zestawu zabawowego i huśtawki 2-os. w ramach inwestycji pn. Rozbudowa miejsca rekreacji dla mieszkańców sołectwa Golina Wielka”

Zamawiający Gmina Bojanowo (Bojanowo, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa zestawu zabawowego i huśtawki 2-os. w ramach inwestycji pn. Rozbudowa…”, wybierając ofertę wykonawcy BDB Sp. z o.o. Wartość umowy: 41 070 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina BojanowoBojanowo, Wielkopolskie (powiat Rawicki →)opublikowano 17 września 2025
Wartość umowy
41 070 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BDB Sp. z o.o. (Jartosław).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 41 069,70 zł (umowę zawarto 12 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 41 069,70 zł do 83 232,82 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 70 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail