Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
76 000 zł
Umowa zawarta
5 września 2025
Okres realizacji
do 19 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 76 000 zł – 79 380 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Przedłużenie okresu gwarancyjnego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Sporządzenie dokumentacji geodezyjnej w zakresie wznowienia/wyznaczenia/ ustalenia granic działek (dr, W, Wp) dla obr. ewid.: 021606_2.0005 Kłębanowice, jednostka ewidencyjna 021606_6 Radwanice”

Zamawiający Powiat Polkowicki (Polkowice, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Sporządzenie dokumentacji geodezyjnej w zakresie wznowienia/wyznaczenia/ ustalenia granic…”, wybierając ofertę wykonawcy GEODEZJA I KARTOGRAFIA JAKUB LEOPOLSKI. Wartość umowy: 76 000 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Powiat PolkowickiPolkowice, Dolnośląskie (powiat Polkowicki →)opublikowano 17 września 2025
Wartość umowy
76 000 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    31 lipca 2025

    Termin ofert: 11 sierpnia 2025 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 września 2025

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy GEODEZJA I KARTOGRAFIA JAKUB LEOPOLSKI (Lubin), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 76 000,00 zł (umowę zawarto 5 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 76 000,00 zł do 79 380,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 19 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Polkowicki

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 390647239

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

św. Sebastiana 1

1.5.2.)Miejscowość

Polkowice

1.5.3.)Kod pocztowy

59-100

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@powiatpolkowicki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://powiatpolkowicki.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-79a96e73-4279-465b-8a61-da5ea68d0a98

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Sporządzenie dokumentacji geodezyjnej w zakresie wznowienia/wyznaczenia/
ustalenia granic działek (dr, W, Wp) dla obr. ewid.: 021606_2.0005 Kłębanowice, jednostka ewidencyjna 021606_6 Radwanice”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-79a96e73-4279-465b-8a61-da5ea68d0a98

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00427929

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00045083/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Pomiar i ustalenie granic działek ewidencyjnych w celu poprawy jakości bazy danych EGiB

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00355426

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DG.GiK.272.2.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

76632,59 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

Sporządzenie dokumentacji geodezyjnej (operat techniczny) w zakresie wznowienia/ wyznaczenia/ ustalenia granic wskazanych działek z użytkiem dr, w i Wp zgodnie z § 17 Rozporządzenia Ministra Rozwoju z dnia 18.07.2020 r. w sprawie standardów technicznych wykonywania geodezyjnych pomiarów sytuacyjnych i wysokościowych oraz opracowania i przekazywania wyników tych pomiarów do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, z art. 39 Ustawy prawo geodezyjne i Kartograficzne oraz w oparciu o § 33 i §33a rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 27.07.2021 w sprawie ewidencji gruntów i budynków w tym: a) weryfikacja zgodności treści mapy ewidencyjnej ze stanem faktycznym w terenie, b) sporządzenie niezbędnej dokumentacji geodezyjnej do aktualizacji danych ewidencyjnych, c) opracowanie operatu technicznego zawierającego wyniki prac. 2. Czynności, o których mowa w ust.1, należy wykonać w jednostce ewidencyjnej w jednostce ewidencyjnej 021606_2 Radwanice, dla obrębu ewidencyjnego 021606_2.0005 Kłębanowice. 3. Szczegóły zamówienia według załączonego Opisu Przedmiotu Zamówienia (załącznik nr 10 do SWZ). 4. Przedmiot zamówienia został również opisany w Załączniku nr 11 – wzorze umowy do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

76000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

79380,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

76000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GEODEZJA I KARTOGRAFIA JAKUB LEOPOLSKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 6922484452

7.3.3)Ulica

Miedziana 10/10

7.3.4)Miejscowość

Lubin

7.3.5)Kod pocztowy

59-300

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

76000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-19

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71250000-5Usługi architektoniczne, inżynieryj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Polkowicki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Polkowice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 76 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71250000-5 (Usługi architektoniczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: GEODEZJA I KARTOGRAFIA JAKUB LEOPOLSKI (Lubin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.