Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

PRZYGOTOWANIE I DOSTARCZENIE POSIŁKÓW NA POTRZEBY DZIECI Z PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO W POWIERCIU

Zamawiający Przedszkole Publiczne w Powierciu (Powiercie, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „PRZYGOTOWANIE I DOSTARCZENIE POSIŁKÓW NA POTRZEBY DZIECI Z PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO W…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Przedszkole Publiczne w PowierciuPowiercie, Wielkopolskieopublikowano 17 września 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 376 000 zł
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Przedszkole Publiczne w Powierciu

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 301135023

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

3

1.4.2.)Miejscowość

Powiercie

1.4.3.)Kod pocztowy

62-600

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.4.7.)Numer telefonu

690074960

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przedszkole.powiercie@vp.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ppowiercie.szkolnastrona.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fb4bff98-3f0b-4968-8319-e17786b292a4

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00427380

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-09-17

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00423081

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

PRZYGOTOWANIE I DOSTARCZENIE POSIŁKÓW NA POTRZEBY DZIECI Z PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO W POWIERCIU

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie całodziennego żywienia dla dzieci z Przedszkola Publicznego w Powierciu tj.
przygotowanie i dostarczenie na potrzeby stołówki Przedszkola gorącego posiłku: całodziennego wyżywienia dla dzieci z
Przedszkola Publicznego w Powierciu: śniadania, obiadu i podwieczorku zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie
przepisami prawa.

3.9.)Główny kod CPV

55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-19

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2024-09-01 do 2025-08-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Zbigniew Kwiatkowski-Katering i Gastronomia

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6661395168

4.3.3.)Ulica

Powiercie

4.3.4.)Miejscowość

Powiercie

4.3.5.)Kod pocztowy

62-600

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

301514,50 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00463183/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-08-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

235788,70 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55523100-3Usługi w zakresie posiłków szkolnyc…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
376 000 zł
Próbka: 43 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł1 008 596 zł
Rozstęp międzykwartylowy
793 596 zł
Źródło próbki
CPV 55523100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
376 000 zł
Górny kwartyl
1 008 596 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Przedszkole Publiczne w Powierciu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Powiercie.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55523100-3 (Usługi w zakresie posiłków szkolnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.