Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
219 892 zł
Umowa zawarta
3 września 2025
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 219 892 zł – 417 651 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

,,Remont pomieszczeń Filii nr 8 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie''

Zamawiający Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „,,Remont pomieszczeń Filii nr 8 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w…”, wybierając ofertę wykonawcy Protile Bartosz Kwiatkowski. Wartość umowy: 219 892 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w RzeszowieRzeszów, Podkarpackieopublikowano 17 września 2025
Wartość umowy
219 892 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Protile Bartosz Kwiatkowski (Korczyna), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 219 892,00 zł (umowę zawarto 3 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 219 892,00 zł do 417 651,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail