Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa sprzętu IT podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa Gminy Grabica wraz z usługami z zakresu cyberbezpieczeństwa

Zamawiający Gmina Grabica (Grabica, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa sprzętu IT podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa Gminy Grabica wraz z usługami…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GrabicaGrabica, Łódzkieopublikowano 17 września 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Grabica

1.2.)Oddział zamawiającego

Urząd Gminy w Grabicy

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590647865

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Grabica 66

1.4.2.)Miejscowość

Grabica

1.4.3.)Kod pocztowy

97-306

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.4.7.)Numer telefonu

44/616-11-25

1.4.8.)Numer faksu

44/616-11-88

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

urzadgminy@grabica.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://grabica.biuletyn.net/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-492ceca1-b4d7-4299-9094-77d9bde62a5e

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00426810

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-09-17

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00295855

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Zamawiający informuje, że przedmiot zamówienia jest częścią projektu Cyberbezpieczna Gmina Grabica dofinansowanego z programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa sprzętu IT podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa Gminy Grabica wraz z usługami z zakresu cyberbezpieczeństwa

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiot obejmuje kompleksowe rozwiązanie

1) System zabezpieczeń danych - Backup środowiska wraz z oprogramowaniem i usługą składającą się z: wdrożenia, troubleshooting, wsparcia DR w przypadku konieczności odtwarzania środowiska po ataku oraz 1 szt. urządzenia Appliance łączące funkcję repozytorium, serwerów zarządzających i zabezpieczających dane, wraz z licencjami dla infrastruktury rozproszonej w kilku lokalizacjach; 2) System redundancji danych w chmurze - Kopia danych w chmurze do 5 TB; 3) Serwer fizyczny –1 szt.; 4) Macierz dyskowa – 1 szt.; 5) Serwerowe systemy operacyjne i oprogramowanie bezpieczeństwa – 10 szt. licencja CAL użytkownika; 6) Zasilanie awaryjne – 1 szt. agregat prądotwórczy; 7) Zasilanie awaryjne - 1 szt. UPS 10 kW; 8) Rozwiązanie zapewniające ochronę stacji i serwerów z XDR – 35 szt. 2. Zamawiający wymaga dostarczenia produktów fabrycznie nowych pochodzących z legalnego źródła. 3. Zamawiający w ramach przedmiotu zamówienia wymaga przeprowadzenia w siedzibie Zamawiającego szkolenia pracownika z wdrażanego rozwiązania wskazanego w Rozdziale III pkt. 1 ppkt. 1, 4, 6, 7 SWZ w zakresie obsługi sprzętu i oprogramowania. 4. Wykonawca udzieli gwarancji jakości na rozwiązanie wskazane w Rozdziale III pkt. 1 ppkt. 1, oraz urządzenia wymienione w Rozdziale III pkt. 1 ppkt. 3,4,6,7 SWZ na okres wskazany w ofercie (min. 3 lata, max. 5 lat zgodnie opisem przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ oraz projektem umowy – Załącznik nr 3 do SWZ). 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ - OPZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 6. Termin wykonania zamówienia (w zakresie dostawy sprzętu i licencji oraz przeprowadzenia szkolenia) – maksymalny wymagany w ciągu 60 dni od podpisania umowy. Uwaga! Skrócenie terminu realizacji zamówienia jest kryterium oceny ofert. Termin obowiązywania licencji na użytkowanie - do 30 czerwca 2026 roku. 7. Miejscem dostaw jest siedziba Zamawiającego tj. Urząd Gminy w Grabicy, Grabica 66, 97-306 Grabica 8. Zamówienie nie jest podzielone na części, albowiem jego przedmiotem jest kompleksowe i całościowe rozwiązanie. Podzielenie zamówienia mogłoby spowodować, że nie będzie współpracy pomiędzy komponentami, jak też, że cel projektu nie zostanie osiągnięty.

3.9.)Główny kod CPV

48821000-9 - Serwery sieciowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

31120000-3 - Generatory

48761000-0 - Pakiety oprogramowania antywirusowego

48822000-6 - Serwery komputerowe

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-21

4.2.)Okres realizacji zamówienia

30 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

TRECOM Łódź Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 146576066

4.3.3.)Ulica

ul. Czyżewska 10

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

02-908

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

449767,95 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00343882/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-08-20

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

449767,95 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48821000-9Serwery sieciowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Grabica prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Grabica.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48821000-9 (Serwery sieciowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.