Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Budowa sieci wodno - kanalizacyjnej na terenie gminy Rybno” część I, II i III

Zamawiający Gmina Rybno (Rybno, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „„Budowa sieci wodno - kanalizacyjnej na terenie gminy Rybno” część I, II i III”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina RybnoRybno, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 16 września 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 048 042 zł
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Rybno

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000543670

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Lubawska 15

1.4.2.)Miejscowość

Rybno

1.4.3.)Kod pocztowy

13-220

1.4.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@gminarybno.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.gminarybno.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-addd9bac-0222-11ef-b21f-3ab44b58c1d6

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00425291

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-09-16

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00299717

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

„Budowa sieci wodno - kanalizacyjnej na terenie gminy Rybno” część I, II i III

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje zadanie pn. „Budowa sieci wodno - kanalizacyjnej na terenie gminy Rybno” część I, II, III. Zamówienie inwestycyjne dofinansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, Edycja 8.
2. Przedmiotowe zadanie składać się będzie z inwestycji dotyczącej rozbudowy sieci wodno – kanalizacyjnej na ul. Lubawskiej w Rybnie - część I, rozbudowie sieci kanalizacyjnej wraz z budową publicznej toalety w Koszelewach - część II oraz rozbudowy sieci wodno – kanalizacyjnej na ul. Stary Młyn w Rybnie – część III.
3. Przedmiot zamówienia składa się z trzech części:
1) Część I Rozbudowa sieci wodno – kanalizacyjnej ul. Lubawska w Rybnie:
1. Długość sieci kanalizacyjnej ok. 1140 m, w tym
a) Studnie kanalizacji sanitarnej fi 1000 – 21 szt.
b) Studnie kanalizacji sanitarnej fi 800 – 14 szt.
c) Studnie kanalizacji sanitarnej fi 500 – 8 szt.
d) Przepompownia sieciowa – 1 sztuka
e) Przebudowa istniejącej studni rozprężnej
2. Długość sieci wodociągowej ok. 900 m, w tym
a) Hydranty p.poż nadziemne 4 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załączona dokumentacja techniczna.

3.9.)Główny kod CPV

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-06-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-06-28

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Spółdzielnia Kółek Rolniczych

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5710002560

4.3.3.)Ulica

Lubawska 25

4.3.4.)Miejscowość

Rybno

4.3.5.)Kod pocztowy

13-220

4.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1192497,47 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00397263/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-07-21

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1192497,47 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45231300-8Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 048 042 zł
Próbka: 77 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
356 623 zł3 185 111 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 828 488 zł
Źródło próbki
CPV 45231300· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
356 623 zł
Mediana
1 048 042 zł
Górny kwartyl
3 185 111 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Rybno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rybno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45231300-8 (Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.