Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
443 231 zł
Umowa zawarta
10 września 2025
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 ofertaceny: 1 zł – 443 231 zł
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji i rękojmi na serwer30%Udostępnienie systemu zgłaszania błędów i usterek online10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu informatycznego wraz z oprogramowaniem na potrzeby projektu „Cyberbezpieczna Gmina Bystra-Sidzina”

Zamawiający Gmina Bystra-Sidzina (Bystra Podhalańska, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sprzętu informatycznego wraz z oprogramowaniem na potrzeby projektu…”, wybierając ofertę wykonawcy STORIO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. Wartość umowy: 443 231 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Bystra-SidzinaBystra Podhalańska, Małopolskie (powiat Suski →)opublikowano 15 września 2025
Wartość umowy
443 231 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy STORIO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (Wieliczka), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 443 230,50 zł (umowę zawarto 10 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail