Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Bystra-Sidzina w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.
Zamawiający Gmina Bystra-Sidzina (Bystra Podhalańska, Małopolskie) prowadzi postępowanie „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Bystra-Sidzina w okresie od…”. Termin składania ofert upływa 6 października 2026, 10:00. Wadium: 50 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 660 176 zł
- Wadium
- 50 000 zł
- Termin składania ofert
- 6 października 2026, 10:0029d 10h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1172, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~2,8 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
31 sierpnia 2026
Termin ofert: 6 października 2026 10:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Bystra-Sidzina w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.
- 2
ZakresZakres obejmuje nieruchomości zamieszkałe, nieruchomości niezamieszkałe oraz domki letniskowe lub inne nieruchomości rekreacyjno-wypoczynkowe, a także transport odpadów do miejsc segregacji, odzysku lub unieszkodliwienia.
- 3
ZakresOdbiór ma dotyczyć selektywnie zebranych frakcji oraz niesegregowanych odpadów komunalnych, z przekazaniem ich do instalacji komunalnej zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami.
- 4
RyzykoWykonawca wnosi wadium w kwocie 50 000,00 zł.
Kontekst Atlasu
- Kolejna edycja powtarzanego zamówienia (wcześniej: 2024 i 2025). Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2026) wygrał Wido Sp. z O.O. Zakład Gospodarowania Odpadami.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem