ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Przebudowa dróg gminnych w 2025 roku - część II

Zamawiający Gmina Grębów (Grębów, Podkarpackie) prowadził postępowanie „Przebudowa dróg gminnych w 2025 roku - część II”. Termin składania ofert minął 26 września 2025, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GrębówGrębów, Podkarpackie (powiat Tarnobrzeski →)opublikowano 11 września 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 761 443 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
26 września 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Kryterium gwarancji i rękojmi40%

Przebieg postępowania

5 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Kryterium gwarancji i rękojmi 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Przebudowa dróg gminnych w 2025 roku - część II.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA GRĘBÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830409175

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek1

1.5.2.)Miejscowość

Grębów

1.5.3.)Kod pocztowy

39-410

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@grebow.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.grebow.com.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa dróg gminnych w 2025 roku - część II

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f17c1fe6-ea46-4ac5-b47c-20a9d33f9094

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00419506

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00067063/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.7 Przebudowa dróg gminnych w 2025 roku - część II

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f17c1fe6-ea46-4ac5-b47c-20a9d33f9094

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl.
2. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne.
3. W szczególnie uzasadnionych przypadkach uniemożliwiających komunikację wykonawcy i Zamawiającego za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia (w przypadku awarii Platformy e-Zamówienia), Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: ug@grebow.com.pl (nie dotyczy składania ofert w postępowaniu).

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, musi posiadać dostęp do konta na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanego dalej RODO) informujemy, że:
1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Urząd Gminy Grębów, reprezentowany przez Wójta Gminy Grębów, z siedzibą przy ul Rynek 1, 39-410 Grębów; tel.: 15 811 27 15; e-mail: ug@grebow.com.pl
2. W urzędzie wyznaczono Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować za pośrednictwem:
• poczty elektronicznej - e-mail: iodo@grebow.com.pl , tel. 15 811 27 15
• poczty tradycyjnej - adres: Urząd Gminy Grębów ul. Rynek 1, 39-410 Grębów.
3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c rozporządzenia w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego.
4. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa, w tym podmioty przetwarzające.
5. Państwa dane osobowe przechowywane będą:
Dokumentacja zamówień publicznych udzielanych z zastosowaniem ustawy Prawo zamówień publicznych – 5 lat. Sprawozdania z udzielonych zamówień publicznych 10 lat. Okres przechowywania liczy się w pełnych latach kalendarzowych poczynając od 1 stycznia roku następnego po dacie wytworzenia dokumentacji i zamknięciu teczek spraw.
6.Zgodnie z RODO przysługuje Państwu
• na podstawie art. 15 rozporządzenia prawo dostępu do danych osobowych Państwa dotyczących;
• na podstawie art. 16 rozporządzenia prawo do sprostowania Państwa danych osobowych;
• na podstawie art. 18 rozporządzenia prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 rozporządzenia
• prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
7. Obowiązek podania przez Państwa danych osobowych bezpośrednio Państwa dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Prawo zamówień publicznych, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają ustawy Prawo zamówień publicznych.
8. Państwa dane nie będą poddane zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji (profilowaniu).
9. Administrator nie planuje dalej przetwarzać danych osobowych w celu innym niż cel, w którym dane osobowe zostały zebrane.
10. Administrator nie zamierza przekazywać Państwa danych osobowych odbiorcy.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ZP.271.2.8.2025

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zadania jest realizacja inwestycji pn

„Przebudowa dróg na terenie gminy Grębów”. W ramach inwestycji planuje się wykonanie poszczególnych zadań tj.: 1) Przebudowa drogi w miejscowości Grębów – Nowy Grębów – ul. Pałacowa Zakres zadania obejmuje przebudowę drogi na odcinku 443,60 mb o szerokości jezdni 3,5 mb. W ramach przebudowy przewiduje się przede wszystkim wykonanie: wzmocnienia istniejącej podbudowy kruszywem łamanym, warstwy wiążącej gr. 4 cm, warstwy ścieralnej gr. 4 cm, poboczy gr. 10 cm, mijanki, oraz inwentaryzacji powykonawczej. 2) Przebudowa drogi w miejscowości Grębów – Sokół – ul. Spokojna Zakres zadania obejmuje przebudowę drogi na odcinku 346,20 mb o szerokości jezdni 3,5 mb. W ramach przebudowy przewiduje się przede wszystkim wykonanie: wzmocnienia istniejącej podbudowy kruszywem łamanym gr. 10 cm, warstwy wiążącej gr. 4 cm, warstwy ścieralnej gr. 4 cm, poboczy gr. 10 cm, mijanek, oraz inwentaryzacji powykonawczej. 3) Przebudowa drogi w miejscowości Stale – ul. Świerkowa Zakres zadania obejmuje przebudowę drogi na odcinku 267,00 mb o szerokości jezdni 3,5 mb. W ramach przebudowy przewiduje się przede wszystkim wykonanie: podbudowy kruszywem łamanym gr. 20 cm, warstwy wiążącej gr. 4 cm, warstwy ścieralnej gr. 4 cm, poboczy gr. 10 cm, mijanek, oraz inwentaryzacji powykonawczej. 4) Przebudowa drogi w miejscowości Wydrza – dz. ewid. 2825/22, obręb Wydrza Zakres zadania obejmuje przebudowę drogi na odcinku 23,40 mb o szerokości jezdni 3,0 mb. W ramach przebudowy przewiduje się przede wszystkim wykonanie: warstwy podbudowy kruszywem łamanym gr. 20 cm, warstwy wiążącej gr. 4 cm, warstwy ścieralnej gr. 4 cm, poboczy gr. 10 cm, oraz inwentaryzacji powykonawczej. 5) Przebudowa drogi w miejscowości Stale – ul. Pogodna Zakres zadania obejmuje przebudowę drogi na odcinku 47,30 mb o szerokości jezdni 3,0 mb. W ramach przebudowy przewiduje się przede wszystkim wykonanie: frezowania istniejącej nawierzchni, warstwy profilującej gr. 10 cm, warstwy ścieralnej gr. 4 cm, poboczy gr. 10 cm, oraz inwentaryzacji powykonawczej. 6) Przebudowa drogi w miejscowości Grębów – ul. Krótka Zakres zadania obejmuje przebudowę drogi na odcinku 139,50 mb o szerokości jezdni 3,5 mb. W ramach przebudowy przewiduje się przede wszystkim wykonanie: podbudowy kruszywem łamanym gr. 20 cm, warstwy wiążącej gr. 4 cm, warstwy ścieralnej gr. 4 cm, poboczy gr. 10 cm, oraz inwentaryzacji powykonawczej. 7) Przebudowa drogi w miejscowości Wydrza – Matnia– dz. ewid. 3996/3, obręb Wydrza Zakres zadania obejmuje przebudowę drogi na odcinku 50,00 mb o szerokości jezdni 3,0 mb. W ramach przebudowy przewiduje się przede wszystkim wykonanie: warstwy podbudowy kruszywem łamanym gr. 20 cm, warstwy wiążącej gr. 4 cm, warstwy ścieralnej gr. 4 cm, poboczy gr. 10 cm, oraz inwentaryzacji powykonawczej. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych. Przedmiary są elementem uzupełniającym, który będzie brany pod uwagę jedynie w przypadku braku elementów robót w dokumentacji technicznej i stanowią element pomocniczy niezbędny do rozliczenia.

4.2.6.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

65 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Tak

4.2.14.)Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp o wartości nie przekraczającej 10% wartości zamówienia podstawowego.
Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień obejmujących roboty budowlane będących powtórzeniem podobnych robót w zakresie tożsamym z zakresem podstawowym. Zamówienie udzielone zostanie w trybie zamówienia z wolnej ręki zgodnie z warunkami zamówienia podstawowego oraz na warunkach określonych w umowie podstawowej.

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Za najkorzystniejszą uznana zostanie oferta, która otrzyma najwyższą liczbę punktów jako sumę punktów uzyskanych z ww. kryteriów, tj. ceny + gwarancja i rękojmia zamówienia i spełnia wszystkie warunki udziału w postępowaniu.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Kryterium gwarancji i rękojmi

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia.
2. W przypadku, o którym mowa w ust. 1, wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
3. Wszelka korespondencja prowadzona będzie wyłącznie z Pełnomocnikiem.
4. Pełnomocnictwo należy załączyć do oferty.
5. Na formularzu oferty należy wskazać wszystkie podmioty wspólnie ubiegające się o udzielenie zamówienia.
6. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, składa każdy z wykonawców (wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 2 do SWZ). Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
7. Warunek dotyczący uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, jest spełniony, jeżeli co najmniej jeden z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia posiada uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej i zrealizuje roboty budowlane, dostawy lub usługi, do których realizacji te uprawnienia są wymagane (jeśli dotyczy).
8. W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z wykonawców, którzy wykonają roboty budowlane lub usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane. Wykonawca, który posiada zdolności do realizacji zamówienia, tj. spełnia warunki udziału w postępowaniu, powinien zrealizować zamówienie w zakresie, do wykonania którego niezbędne są te zdolności (jeśli dotyczy).
9. W przypadku, o którym mowa w ust. 7 i 8, wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają odpowiednio do oferty oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni wykonawcy (art. 117 ust. 4 ustawy Pzp) (jeśli dotyczy).
10. Z zobowiązania podmiotu udostępniającego zasoby musi bezsprzecznie wynikać, że stosunek łączący wykonawcę z podmiotami udostępniającymi zasoby gwarantuje rzeczywisty dostęp do tych zasobów oraz określa w szczególności:
1) zakres dostępnych wykonawcy zasobów podmiotu udostępniającego zasoby;
2) sposób i okres udostępnienia wykonawcy i wykorzystania przez niego zasobów podmiotu udostępniającego te zasoby przy wykonywaniu zamówienia;
3) czy i w jakim zakresie podmiot udostępniający zasoby, na zdolnościach którego wykonawca polega w odniesieniu do warunków udziału w postępowaniu dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia, zrealizuje roboty budowlane lub usługi, których wskazane zdolności dotyczą.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

1. Wszelkie zmiany i uzupełnienia treści niniejszej umowy, wymagają aneksu sporządzonego z zachowaniem formy pisemnej pod rygorem nieważności.
2. Zamawiający przewiduje możliwość wprowadzenia istotnych zmian do umowy w przypadkach:
2.1 gdy konieczność zmiany, w tym w zakresie wysokości wynagrodzenia, związana jest ze zmianą powszechnie obowiązujących przepisów prawa (np. w zakresie zmiany wysokości stawki podatku VAT);
2.2 konieczności zmiany terminu realizacji zamówienia w przypadku, gdy zwłoka w wykonaniu przedmiotu umowy spowodowana będzie okolicznością, która wystąpiła z przyczyn niezależnych od Wykonawcy po zawarciu umowy w związku z:
a) koniecznością wprowadzenia zmian w dokumentacji projektowej, a wynikających z konieczności dostosowania zakresu zadania do wytycznych programowych lub powszechnie obowiązujących przepisów prawa lub
b) z brakiem możliwości prowadzenia robót na skutek obiektywnych warunków klimatycznych lub
c) działaniem siły wyższej w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego lub
d) nieterminowym, z przyczyn niezależnych od Wykonawcy, przekazania przez Zamawiającego terenu budowy Wykonawcy lub
e) wstrzymaniem prac budowlanych przez właściwy organ z przyczyn niezawinionych przez Wykonawcę lub
f) zwłoką związaną z uzyskiwaniem przez Wykonawcę niezbędnych w myśl ustawy Prawo budowlane dokumentów lub
g) innymi okolicznościami niepowstałymi z winy Wykonawcy lub
h) koniecznością wykonania zamówień dodatkowych.
2.3 Wykonania robót zamiennych, zgodnie z ust. 4 § 1 niniejszej umowy.
2.4 Wprowadzenia zamiany materiałów i urządzeń, zgodnie z ust. 5 § 1 niniejszej umowy.
2.5 W granicach unormowanych w art. 455 ustawy Pzp.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2025-09-26 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Ofertę należy złożyć poprzez platformę https://ezamowienia.gov.pl.

8.3.)Termin otwarcia ofert

2025-09-26 10:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2025-10-25

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
761 443 zł
Próbka: 217 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
363 017 zł2 249 489 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 886 472 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
363 017 zł
Mediana
761 443 zł
Górny kwartyl
2 249 489 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 26.09.2025, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gmina Grębów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Grębów.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.