Wynik częściowy: umowy w 2 z 4 części, 2 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
116 643 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1• Część I: Zagospodarowanie terenu w celu urządzenia terenu rekreacyjnego przy świetlicy wiejskiej wraz z budową placu zabaw; oraz siłowni - PLAC ZABAW I w miejscowości Ciemień
    DAMART GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Rychwał
    Wartość umowy
    58 255 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2• Część II: Urządzenie - zagospodarowanie terenu rekreacyjnego obejmującego budowę placu zabaw i siłowni plenerowej w miejscowości Dziewiątka
    DAMART GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Rychwał
    Wartość umowy
    58 388 zł
    5 ofert
  3. Unieważniona
    Część 3Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego poprzez budowę siłowni plenerowej w miejscowości Marianów Kolonia
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    2 oferty
  4. Unieważniona
    Część 4Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego poprzez budowę altany w miejscowości Marianów Kolonia
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
11 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa placów zabaw, siłowni zewnętrznych oraz altany na terenie Gminy Kawęczyn

Zamawiający Gmina Kawęczyn (Kawęczyn, Wielkopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Budowa placów zabaw, siłowni zewnętrznych oraz altany na terenie Gminy Kawęczyn”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 116 643 zł. Złożono 11 ofert.

Zamawiający: Gmina KawęczynKawęczyn, Wielkopolskieopublikowano 10 września 2025
Łączna wartość umów
116 643 zł
Liczba ofert
11 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 2 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma DAMART GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ za łącznie 116 643,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 11 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA KAWĘCZYN

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 311019480

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kawęczyn 48

1.5.2.)Miejscowość

Kawęczyn

1.5.3.)Kod pocztowy

62-704

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.5.7.)Numer telefonu

632885934

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ugkaweczyn@kaweczyn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kaweczyn.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ed84e622-5967-41ec-9551-e2d43d1dddb4

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa placów zabaw, siłowni zewnętrznych oraz altany na terenie Gminy Kawęczyn

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ed84e622-5967-41ec-9551-e2d43d1dddb4

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00416730

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00017466/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.10 Budowa placów zabaw, siłowni zewnętrznych oraz altany na terenie Gminy Kawęczyn

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00353200

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ROŚ.271.41.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

203252,71 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

• Część I: Zagospodarowanie terenu w celu urządzenia terenu rekreacyjnego przy świetlicy wiejskiej wraz z budową placu zabaw; oraz siłowni - PLAC ZABAW I w miejscowości Ciemień.

4.5.3.)Główny kod CPV

37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.5.)Wartość części

67723,21 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

• Część II: Urządzenie - zagospodarowanie terenu rekreacyjnego obejmującego budowę placu zabaw i siłowni plenerowej w miejscowości Dziewiątka;

4.5.3.)Główny kod CPV

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.5.)Wartość części

67817,95 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III: Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego poprzez budowę siłowni
plenerowej w miejscowości Marianów Kolonia.

4.5.3.)Główny kod CPV

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.5.)Wartość części

19775,83 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część IV: Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego poprzez budowę altany w
miejscowości Marianów Kolonia.

4.5.3.)Główny kod CPV

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

4.5.5.)Wartość części

47935,72 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

58255,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

87483,75 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

58255 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DAMART GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

526479314

7.3.3)Ulica

ul. Grabowska 30B

7.3.4)Miejscowość

Rychwał

7.3.5)Kod pocztowy

62-570

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

58255 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-10-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

58388 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

99586,95 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

58388 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DAMART GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

526479314

7.3.3)Ulica

ul. Grabowska 30B

7.3.4)Miejscowość

Rychwał

7.3.5)Kod pocztowy

62-570

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

58388 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-10-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

nie złożono żadnej oferty na te część postępowania

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kawęczyn prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kawęczyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 116 643 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 37410000-5 (Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: DAMART GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Rychwał). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.