ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa i montaż urządzeń projekcyjnych i nagłośnieniowych na ul. Prusa 14

Zamawiający Uniwersytet w Siedlcach (Siedlce, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa i montaż urządzeń projekcyjnych i nagłośnieniowych na ul. Prusa 14”. Termin składania ofert minął 19 września 2025, 09:00. Planowany budżet: 184 227 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Uniwersytet w SiedlcachSiedlce, Mazowieckieopublikowano 10 września 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
184 227 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
19 września 2025, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin dostawy40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, termin dostawy 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa i montaż urządzeń projekcyjnych i nagłośnieniowych na ul. Prusa 14.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

  • 4

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 184 226,67 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail