Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
6200 zł
Umowa zawarta
3 września 2026
Okres realizacji
od 23 września 2026 do 23 września 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa gastronomiczna dla uczestników międzynarodowej konferencji naukowej CISIT

Zamawiający Uniwersytet w Siedlcach (Siedlce, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa gastronomiczna dla uczestników międzynarodowej konferencji naukowej CISIT”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Aktywności Zawodowej. Wartość umowy: 6200 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Uniwersytet w SiedlcachSiedlce, Mazowieckieopublikowano 4 września 2026
Wartość umowy
6200 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 sierpnia 2026

    Termin ofert: 27 sierpnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Aktywności Zawodowej (Siedlce).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 6 200,00 zł (umowę zawarto 3 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 23 września 2026 r. do 23 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail