Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Budowa budynku Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Szczytnie

Zamawiający Powiat Szczycieński (Szczytno, Warmińsko-Mazurskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Budowa budynku Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Szczytnie”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat SzczycieńskiSzczytno, Warmińsko-Mazurskie (powiat Szczycieński →)opublikowano 9 września 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POWIAT SZCZYCIEŃSKI

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510742534

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Henryka Sienkiewicza 1

1.4.2.)Miejscowość

Szczytno

1.4.3.)Kod pocztowy

12-100

1.4.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.4.7.)Numer telefonu

+48 (89)6247033

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zampubl@powiat.szczytno.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://powiatszczycienski.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00414379

2.2.)Data ogłoszenia

2025-09-09

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00405709

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą

Budowa budynku Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Szczytnie: 1) Wykonanie robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową budowlano-wykonawczą: Projektem Architektoniczno-Budowlanym wraz z załącznikami, Projektem Zagospodarowania Terenu, Projektami Wykonawczymi, Wykazem wyposażenia, zwanymi dalej „Dokumentacją Projektową”, oraz Decyzją pozwolenia na budowę, Specyfikacją Warunków Zamówienia, Umową o roboty budowlane oraz uzyskanymi zaleceniami właściwych organów (jeśli dotyczy); Szczegółowy zakres robót określa Dokumentacja Projektowa (Załącznik nr 1 do SWZ); 2) Dostawa wraz z montażem wyposażenia zgodnie z Dokumentacją projektową, o której mowa w pkt. 1, dalej zwane „Wyposażeniem”; 3) Opracowanie i dostarczenie Zamawiającemu świadectwa charakterystyki energetycznej (w 1 egz. w wersji papierowej i w 1 egz. w formie elektronicznej); 4) Przygotowanie i przekazanie kompletnej dokumentacji powykonawczej (w 1 egz. w wersji papierowej i w 1 egz. w formie elektronicznej). Przedmiotowa inwestycja planowana jest do realizacji w Szczytnie na działkach ew. nr 63 i 62/3, nr obrębu 0003, nr jedn. 281701_1. Przedmiotowa inwestycja obejmuje budowę Budynku usługowego Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej razem z instalacjami wewnętrznymi, siecią i przyłączem wodociągowym, przyłączem kanalizacji sanitarnej i deszczowej, oświetleniem terenu, wewnętrzną linią zasilającą, kanalizacją kablową i zagospodarowaniem terenu oraz przebudową istniejącego parkingu. Dojazd do zaprojektowanego obiektu od ul. Lanca. Zamówienie realizowane jest w ramach Programu Rządowego Fundusz POLSKI ŁAD: PROGRAM INWESTYCJI STRATEGICZNYCH, nr promesy wstępnej: Edycja6PGR/2023/50/PolskiLad. Po zmianie: Budowa budynku Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Szczytnie Przedmiotem zamówienia jest: 1) Wykonanie robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową budowlano-wykonawczą: Projektem Architektoniczno-Budowlanym, Projektem Zagospodarowania Terenu, Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót, zwanymi dalej „Dokumentacją Projektową”, Decyzją pozwolenia na budowę, Specyfikacją Warunków Zamówienia, Umową o roboty budowlane oraz uzyskanymi zaleceniami właściwych organów (jeśli dotyczy); Szczegółowy zakres robót określa Dokumentacja Projektowa (Załącznik nr 1 do SWZ); 2) Dostawa wraz z montażem wyposażenia zgodnie z Dokumentacją projektową, o której mowa w pkt. 1, dalej zwane „Wyposażeniem; 3) Opracowanie i dostarczenie Zamawiającemu świadectwa charakterystyki energetycznej (w 1 egz. w wersji papierowej i w 1 egz. w formie elektronicznej); 4) Przygotowanie i przekazanie kompletnej dokumentacji powykonawczej (w 1 egz. w wersji papierowej i w 1 egz. w formie elektronicznej). Przedmiotowa inwestycja planowana jest do realizacji w Szczytnie na działkach ew. nr 63 i 62/3, nr obrębu 0003, nr jedn. 281701_1. Przedmiotowa inwestycja obejmuje budowę Budynku usługowego Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej razem z instalacjami wewnętrznymi, siecią i przyłączem wodociągowym, przyłączem kanalizacji sanitarnej i deszczowej, oświetleniem terenu, wewnętrzną linią zasilającą, kanalizacją kablową i zagospodarowaniem terenu oraz przebudową istniejącego parkingu. Zamówienie realizowane jest w ramach Programu Rządowego Fundusz POLSKI ŁAD: PROGRAM INWESTYCJI STRATEGICZNYCH, nr promesy wstępnej: Edycja6PGR/2023/50/PolskiLad.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
7.4.Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunków ich wprowadzenia Przed zmianą

Rodzaj i zakres możliwych zmian określa Załącznik nr 11 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy Po zmianie: Rodzaj i zakres możliwych zmian określa Załącznik nr 11 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy ze zmianami wprowadzonymi dnia 09.09.2025

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

zgodnie z SWZ ze zmianami z dnia 09.09.2025 r. wprowadzonymi w załączniku nr 11 do SWZ Projektowane postanowienia umowy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45214200-2Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Szczycieński prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczytno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45214200-2 (Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.