Świadczenie usług mających na celu przygotowanie i dostarczenie gotowych posiłków do Zespołu Placówek Oświatowych w Lipniku
Zamawiający Zespół Placówek Oświatowych w Lipniku (Lipnik, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Świadczenie usług mających na celu przygotowanie i dostarczenie gotowych posiłków do…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 359 197 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=738, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
25 marca 2024
Termin ofert: 8 kwietnia 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
22 kwietnia 2024
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
05 września 2025
1 wykonawca
Kluczowe informacje o wykonaniu umowy
- 1
ZakresWybrano ofertę firmy PIOTR GÓRKIEWICZ PKG (Myślenice).
- 2
ZakresOgłoszenie dotyczy zamówienia klasycznego o wartości powyżej 130 000 zł, ale poniżej progów unijnych, udzielanego w trybie podstawowym (art. 275 pkt 1 ustawy).
- 3
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest przygotowanie i dostarczanie gotowych posiłków do Zespołu Placówek Oświatowych w Lipniku, zgodnie ze szczegółowym opisem zawartym w SWZ (załącznik nr 6).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Zespół Placówek Oświatowych w Lipniku |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Lipnik 14 |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 001236101 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Lipnik 14 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Lipnik |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 32-412 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL214 - Krakowski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@wisniowa.malopolska.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://zpolipnik.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-15ff8db5-e849-11ee-9c02-ce2b643d361d |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00409625 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-09-05 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00258570 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Świadczenie usług mających na celu przygotowanie i dostarczenie gotowych posiłków do Zespołu Placówek Oświatowych w Lipniku |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1) | Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn | Świadczenie usług mających na celu przygotowanie i dostarczenie gotowych posiłków do Zespołu Placówek Oświatowych w Lipniku. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowiącym Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-04-22 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 11 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | PIOTR GÓRKIEWICZ PKG |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 6792918081 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Władysława Jagiełły 2 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Myślenice |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 32-400 |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 296339,06 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00296252/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-08-29 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 275910,55 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.