Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
109 900 zł
Umowa zawarta
4 sierpnia 2025
Okres realizacji
50 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na perforację nadwozia15%Okres gwarancji mechanicznej15%Okres gwarancji na powłokę lakierniczą10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa samochodu osobowego do nauki jazdy kat. B

Zamawiający Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Adama Mickiewicza w Radymnie (Radymno, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa samochodu osobowego do nauki jazdy kat. B”, wybierając ofertę wykonawcy WIKAR ŻYTKOWICZ Sp. J. Wartość umowy: 109 900 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
109 900 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy WIKAR ŻYTKOWICZ Sp. J. (Nowy Sącz), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 109 900,00 zł (umowę zawarto 4 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 50 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. ADAMA MICKIEWICZA W RADYMNIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650959475

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Złota Góra 13

1.5.2.)Miejscowość

Radymno

1.5.3.)Kod pocztowy

37-550

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@radymno.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zsckr.radymno.edu.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6933893f-5432-4d17-a448-0f3657f67062

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa samochodu osobowego do nauki jazdy kat. B

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6933893f-5432-4d17-a448-0f3657f67062

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00407766

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00160942/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Zakup i dostawa samochodu osobowego do nauki jazdy kat. B

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00339955

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZSCKR.271.11.2025.

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do siedziby Zamawiającego fabrycznie nowego samochodu osobowego z homologacją, przystosowanego do prowadzenia nauki jazdy kat. B, z roku produkcji 2025, o mocy minimalnej 75 KM, zasilanego paliwem PB + LPG o normie emisji spalin min. EURO 6, kompletnego i wolnego od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, dopuszczonego do obrotu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z obowiązującymi przepisami, zwłaszcza przepisami Ustawy o kierujących pojazdami z dnia 5 stycznia 2011 r. (Dz. U.2023.1047tj.); Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 24 listopada 2023r. w sprawie egzaminowania osób ubiegających się o uprawienia do kierowania pojazdami, szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez egzaminatorów oraz wzorów dokumentów stosowanych w tych sprawach (Dz. U. 2023 poz. 2659); Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz.U.2016.2022 t.j.) oraz Ustawie z dnia 20 czerwca 1997r. Prawo o ruchu drogowym (Dz.U.2024.1251 t.j.).

4.5.3.)Główny kod CPV

34110000-1 - Samochody osobowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

109900,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

109900,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

109900,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

WIKAR ŻYTKOWICZ Sp. J.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7341013881

7.3.3)Ulica

ul. Węgierska 168

7.3.4)Miejscowość

Nowy Sącz

7.3.5)Kod pocztowy

33-300

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

109900,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

50 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34110000-1Samochody osobowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
210 000 zł
Próbka: 127 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
171 993 zł314 196 zł
Rozstęp międzykwartylowy
142 203 zł
Źródło próbki
CPV 34110000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
171 993 zł
Mediana
210 000 zł
Górny kwartyl
314 196 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Adama Mickiewicza w Radymnie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radymno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 109 900 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34110000-1 (Samochody osobowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: WIKAR ŻYTKOWICZ Sp. J. (Nowy Sącz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.