ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Długoterminowy kredyt w wysokości 2 000 000,00 zł na finansowanie planowanego deficytu budżetu gminy związanego z realizacją zadań inwestycyjnych znajdujących się w uchwale budżetowej na 2025 rok

Zamawiający Gmina Załuski (Załuski, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Długoterminowy kredyt w wysokości 2 000 000,00 zł na finansowanie planowanego deficytu…”. Termin składania ofert minął 12 września 2025, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina ZałuskiZałuski, Mazowieckie (powiat Płoński →)opublikowano 4 września 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 2 921 460 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
12 września 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    04 września 2025

    Termin ofert: 12 września 2025 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    06 października 2025

    4 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Długoterminowy kredyt w wysokości 2 000 000,00 zł na finansowanie planowanego deficytu budżetu gminy związanego z realizacją zadań inwestycyjnych znajdujących się w uchwale….

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail