Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Dostawa urządzeń i oprogramowania dla Urzędu Gminy Gościeradów zwiększających odporność na cyberataki, wraz z wdrożeniem w ramach realizacji grantu Cyberbezpieczny Samorząd"

Zamawiający Gmina Gościeradów (Gościeradów Ukazowy, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa urządzeń i oprogramowania dla Urzędu Gminy Gościeradów zwiększających odporność…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GościeradówGościeradów Ukazowy, Lubelskie (powiat Kraśnicki →)opublikowano 3 września 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA GOŚCIERADÓW

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830409643

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Gościeradów Ukazowy 61

1.4.2.)Miejscowość

Gościeradów Ukazowy

1.4.3.)Kod pocztowy

23-275

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL815 - Puławski

1.4.7.)Numer telefonu

158381105

1.4.8.)Numer faksu

158381140

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

poczta@goscieradow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.goscieradow.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7250fc9f-839b-496b-b93b-385fc9e16fa9

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00405195

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-09-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00249561

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

realizowanego w ramach Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

„Dostawa urządzeń i oprogramowania dla Urzędu Gminy Gościeradów
zwiększających odporność na cyberataki, wraz z wdrożeniem
w ramach realizacji grantu Cyberbezpieczny Samorząd"

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienia obejmuje w szczególności zakup i dostawę:
1) urządzenia zasilania awaryjnego UPS – 40 szt.
2) kompleksowe wdrożenie systemu kopii zapasowej- Oprogramowanie do backupu
3) kompleksowe wdrożenie systemu kopii zapasowej - Serwery NAS
4) serwer wraz z zasilaniem awaryjnym i licencjami – 1 zestaw.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zwarty jest w zał. nr 1 do SWZ

3.9.)Główny kod CPV

48821000-9 - Serwery sieciowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-23

4.2.)Okres realizacji zamówienia

66 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

INTEGRIZ Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6452561214

4.3.3.)Ulica

Hefajstosa 10

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

01-934

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

168387,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00322412/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-08-28

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Wykonawca zwrócił się z prośbą o wydłużenie terminu wykonania umowy z powodu problemu z dostępnością serwera (opóźnienie w dostawie z winy producenta).

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

W wyniku aneksu termin wykonania umowy został wydłużony z 45 dni do 66 dni kalendarzowych (tj. do dnia 28.08.2025 r.).

5.4.6.)Wartość zmiany

0

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

168387,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Gościeradów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gościeradów Ukazowy.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48821000-9 (Serwery sieciowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.