Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
299 321 zł
Umowa zawarta
18 sierpnia 2025
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
10 ofertceny: 299 321 zł – 459 326 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa placu zabaw przy Żłobku Gminnym w Płużnicy

Zamawiający Gmina Płużnica (Płużnica, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa placu zabaw przy Żłobku Gminnym w Płużnicy”, wybierając ofertę wykonawcy Happy s.c. R. Kołacki, Ł. Cyran, A. Czyran. Wartość umowy: 299 321 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Gmina PłużnicaPłużnica, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 2 września 2025
Wartość umowy
299 321 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Happy s.c. R. Kołacki, Ł. Cyran, A. Czyran (Ciecierzyn), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 299 320,50 zł (umowę zawarto 18 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert; ceny wahały się od 299 320,50 zł do 459 325,77 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail