Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Budowa drogi przeciwpożarowej nr 20 w leśnictwach Biały Zdrój - Grzybów Etap I

Zamawiający Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kalisz Pomorski (Kalisz Pomorski, Zachodniopomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Budowa drogi przeciwpożarowej nr 20 w leśnictwach Biały Zdrój - Grzybów Etap I”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kalisz Pomorski

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 330044080

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Al. prof. Leona Mroczkiewicza 1

1.4.2.)Miejscowość

Kalisz Pomorski

1.4.3.)Kod pocztowy

78-540

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.4.7.)Numer telefonu

94 361 63 03

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

kalisz@pila.lasy.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://kaliszpomorski.pila.lasy.gov.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00402307

2.2.)Data ogłoszenia

2025-09-02

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00381395

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.5.Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy Przed zmianą

1434428,46 Po zmianie: 1938944,94

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kalisz Pomorski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kalisz Pomorski.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.