Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
439 983 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2025
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 439 983 zł – 552 341 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa i montaż mebli biurowych dla potrzeb Sądu Rejonowego we Włocławku

Zamawiający Sąd Rejonowy we Włocławku (Włocławek, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa i montaż mebli biurowych dla potrzeb Sądu Rejonowego we Włocławku”, wybierając ofertę wykonawcy Arbor Meble sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 439 983 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Sąd Rejonowy we WłocławkuWłocławek, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 2 września 2025
Cena wybranej oferty
439 983 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Arbor Meble sp. z o.o. (Bydgoszcz), mikrofirma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 439 983,23 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 439 983,23 zł do 552 341,34 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Sąd Rejonowy we Włocławku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000321678

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kilińskiego 20

1.5.2.)Miejscowość

Włocławek

1.5.3.)Kod pocztowy

87-800

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL619 - Włocławski

1.5.7.)Numer telefonu

544222704

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

oddzial.gospodarczy@wloclawek.sr.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wloclawek.sr.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b61ec925-d332-4a4c-b21f-ab7f2e18a296

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


wymiar sprawiedliwości

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa i montaż mebli biurowych dla potrzeb Sądu Rejonowego we Włocławku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b61ec925-d332-4a4c-b21f-ab7f2e18a296

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00401523

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00096627/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 DOSTAWA I MONAŻ MEBLI BIUROWYCH DLA POTRZEB SĄU REJONOWEGO WE WŁOCŁAWKU

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00314868

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OG.261.7.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

443880 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Dostawa i montaż mebli
biurowych dla potrzeb Sądu Rejonowego we Włocławku”. Szczegółowy opis zamówienia
zawierają następujące dokumenty:
- opis przedmiotu zamówienia
- formularz asortymentowy
- wizualizacje (aranżacje pomieszczeń)
stanowiące załącznik nr 1 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

39100000-3 - Meble

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

439983,23 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

552341,34 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

439983,23 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Arbor Meble sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9532794459

7.3.4)Miejscowość

Bydgoszcz

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

360483,73 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39100000-3Meble
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
264 485 zł
Próbka: 42 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
98 577 zł585 216 zł
Rozstęp międzykwartylowy
486 639 zł
Źródło próbki
CPV 39100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
98 577 zł
Mediana
264 485 zł
Górny kwartyl
585 216 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sąd Rejonowy we Włocławku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Włocławek.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 439 983 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39100000-3 (Meble). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Arbor Meble sp. z o.o. (Bydgoszcz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.