Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Ubezpieczenie pojazdów Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie.

Zamawiający Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Ubezpieczenie pojazdów Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 509 123 zł
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 006742820

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Czereśniowa 98

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

02-456

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.7.)Numer telefonu

(22) 571-61-00

1.4.8.)Numer faksu

(22) 571-61-01

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@modr.mazowsze.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.modr.mazowsze.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Prowadzenie doradztwa rolniczego obejmującego działania w zakresie rolnictwa, rozwoju wsi, rynków rolnych oraz wiejskiego gospodarstwa domowego.

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00401018

2.2.)Data ogłoszenia

2025-09-02

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00393218

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą

Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie pojazdów Zamawiającego w zakresie obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów, ubezpieczenia AC, ubezpieczenia NNW kierowcy i pasażerów, ubezpieczenia Assistance. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ, wraz z informacją o szkodowości w pojazdach za lata 2021-2025 (wg stanu na dzień 25.08.2025 r.). Zestawienie pojazdów do ubezpieczenia znajduje się w formularzu cenowym, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. Po zmianie: Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie pojazdów Zamawiającego w zakresie obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów, ubezpieczenia AC, ubezpieczenia NNW kierowcy i pasażerów, ubezpieczenia Assistance. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ, wraz z informacją o szkodowości w pojazdach za lata 2021-2025 (wg stanu na dzień 25.08.2025 r.). Zestawienie pojazdów do ubezpieczenia znajduje się w formularzu cenowym, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ - PO ZMIANACH

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

66510000-8Usługi ubezpieczeniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
509 123 zł
Próbka: 44 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
203 024 zł1 017 500 zł
Rozstęp międzykwartylowy
814 476 zł
Źródło próbki
CPV 66510000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
203 024 zł
Mediana
509 123 zł
Górny kwartyl
1 017 500 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 66510000-8 (Usługi ubezpieczeniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.