Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
270 355 zł
Umowa zawarta
1 września 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 234 280 zł – 323 342 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 15% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Standard20%Czas na bezkosztową rezygnację z usługi lub zmianę terminu wydarzenia15%Aspekt społeczny5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług hotelarskich, gastronomicznych oraz wynajmu sal konferencyjnych z wyposażeniem na potrzeby szkoleń oraz spotkań koordynatorów organizowanych przez WIFE w latach 2025-2026

Zamawiający Centrum Projektów Europejskich (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług hotelarskich, gastronomicznych oraz wynajmu sal konferencyjnych z…”, wybierając ofertę wykonawcy TARRAYA S.A. Wartość umowy: 270 355 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Centrum Projektów EuropejskichWarszawa, Mazowieckieopublikowano 1 września 2025
Wartość umowy
270 355 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 lipca 2025

    Termin ofert: 29 lipca 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2025

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TARRAYA S.A. (Poznań), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 270 354,76 zł (umowę zawarto 1 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 234 280,00 zł do 323 342,40 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centrum Projektów Europejskich

1.3.)Oddział zamawiającego

Centrum Projektów Europejskich

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 141681456

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Puławska 180

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-670

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@cpe.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.cpe.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://cpe.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług hotelarskich, gastronomicznych oraz wynajmu sal konferencyjnych z wyposażeniem na potrzeby szkoleń oraz spotkań koordynatorów organizowanych przez WIFE w latach 2025-2026

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a5ef96cc-7be1-498e-b2c7-bc8478bf0b5b

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00399780

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00110180/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Zapewnienie bazy hotelarsko-restauracyjnej na potrzeby szkoleń stacjonarnych i spotkań koordynatorów w latach 2025-2026.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Program Operacyjny Pomoc Techniczna dla Funduszy Europejskich 2021-2027.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00334263

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WA.263.16.2025.MM

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

199544,72 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług hotelarskich, gastronomicznych oraz wynajmu sal konferencyjnych z wyposażeniem na potrzeby szkoleń oraz spotkań koordynatorów organizowanych przez Wydział Informacji Funduszy Europejskich w latach 2025-2026.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do Umowy stanowiącej Załącznik nr 3 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

234280,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

323342,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

270354,76 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TARRAYA S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7792413660

7.3.3)Ulica

ul. Głogowska 108/6

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-263

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

270354,76 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79952000-2Usługi w zakresie organizacji impre…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
201 435 zł
Próbka: 71 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
72 852 zł378 383 zł
Rozstęp międzykwartylowy
305 531 zł
Źródło próbki
CPV 79952000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
72 852 zł
Mediana
201 435 zł
Górny kwartyl
378 383 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Historia zamawiającego

Najnowsze postępowania tego podmiotu

Profil →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Projektów Europejskich prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 270 355 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79952000-2 (Usługi w zakresie organizacji imprez). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TARRAYA S.A. (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.