Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
390 259 zł
Umowa zawarta
1 września 2025
Okres realizacji
od 1 września 2025 do 31 lipca 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 390 259 zł – 638 928 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa cateringowa polegająca na przygotowaniu i dostarczeniu posiłków do Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Stobnie Siódmym

Zamawiający Zespół Szkolno-przedszkolny w Stobnie Siódmym (Stobno Siódme, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa cateringowa polegająca na przygotowaniu i dostarczeniu posiłków do Zespołu Szkolno…”, wybierając ofertę wykonawcy Aneta Karpińska STOŁÓWKA SZKOLNA "DOBRZEC" BAR SMAKOSZ. Wartość umowy: 390 259 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
390 259 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Aneta Karpińska STOŁÓWKA SZKOLNA "DOBRZEC" BAR SMAKOSZ (Kalisz), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 390 259,38 zł (umowę zawarto 1 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 390 259,38 zł do 638 928,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2025 r. do 31 lipca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W STOBNIE SIÓDMYM

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 301452380

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Stobno Siódme

1.5.2.)Miejscowość

Stobno Siódme

1.5.3.)Kod pocztowy

62-872

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL416 - Kaliski

1.5.7.)Numer telefonu

627611155

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@szkolastobno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://szkolastobno.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bc04a267-a543-4657-b7c7-f0c58e9f40cd

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa cateringowa polegająca na przygotowaniu i dostarczeniu posiłków do Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Stobnie Siódmym

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bc04a267-a543-4657-b7c7-f0c58e9f40cd

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00399316

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00373581/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Usługa cateringowa polegająca na przygotowaniu i dostarczeniu posiłków do Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Stobnie Siódmym

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00375125

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZS-P.271.1.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

390259,38 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa cateringowa polegająca na przygotowaniu i dostarczaniu posiłków do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stobnie Siódmym.
Opis przedmiotu zamówienia:
Zadanie I
Przygotowanie i dostarczenie (z wyłączeniem dni wolnych od nauki) obiadów dwudaniowych dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Stobnie, Stobno Siódme 26, 62-872 Godziesze Małe. Szacunkowa dzienna liczba uczniów korzystających z obiadów wyniesie 60 dzieci.
Zadanie II
Przygotowanie i dostarczenie (z wyłączeniem dni, w których przedszkole jest nieczynne) obiadów dwudaniowych wraz z napojem i podwieczorków dla dzieci Przedszkola Publicznego w Stobnie Siódmym, Stobno Siódme 26, 62-872 Godziesze Małe. Szacunkowa dzienna liczba wychowanków korzystających z posiłków wyniesie 125 dzieci.

4.5.3.)Główny kod CPV

55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

390259,38 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

638928 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

390259,38 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Aneta Karpińska STOŁÓWKA SZKOLNA "DOBRZEC" BAR SMAKOSZ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6181411944

7.3.3)Ulica

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3B

7.3.4)Miejscowość

Kalisz

7.3.5)Kod pocztowy

62-800

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

390259,38 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-07-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55523100-3Usługi w zakresie posiłków szkolnyc…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
376 000 zł
Próbka: 43 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł1 008 596 zł
Rozstęp międzykwartylowy
793 596 zł
Źródło próbki
CPV 55523100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
376 000 zł
Górny kwartyl
1 008 596 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkolno-przedszkolny w Stobnie Siódmym prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stobno Siódme.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 390 259 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55523100-3 (Usługi w zakresie posiłków szkolnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Aneta Karpińska STOŁÓWKA SZKOLNA "DOBRZEC" BAR SMAKOSZ (Kalisz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.