ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„2026 Usługa cateringowa polegająca na przygotowaniu i dostarczaniu posiłków do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stobnie Siódmym"

Zamawiający Zespół Szkolno-przedszkolny w Stobnie Siódmym (Stobno Siódme, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „2026 Usługa cateringowa polegająca na przygotowaniu i dostarczaniu posiłków do Zespołu…”. Termin składania ofert minął 21 lipca 2026, 12:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 376 000 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
21 lipca 2026, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin płatności faktury40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    14 lipca 2026

    Termin ofert: 21 lipca 2026 12:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    13 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest przygotowanie i dostarczanie posiłków do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stobnie Siódmym dla szkoły podstawowej i przedszkola, z obsługą około 100 uczniów i 125 dzieci dziennie.

  • 2

    ZakresUmowa obejmuje okres od 2026-09-01 do 2027-07-31, bez podziału na części i bez opcji, a zamówienie przewiduje też możliwość późniejszego powtórzenia podobnych usług do 30% wartości podstawowej.

  • 3

    ZakresZadanie I obejmuje obiady dwudaniowe dla uczniów szkoły, a zadanie II obiady dwudaniowe z napojem i podwieczorkami dla przedszkola, przy czym świadczenie nie obejmuje dni wolnych od nauki i dni, gdy przedszkole jest nieczynne.

  • 4

    WarunkiWykonawca musi wykazać doświadczenie w ostatnich 3 latach w co najmniej 2 usługach cateringowych dla placówek oświatowych na łączną kwotę co najmniej 200 000 zł brutto każda oraz dysponować co najmniej jednym pojazdem z decyzją na transport żywności.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie pojawia się nie pierwszy raz: podobne postępowanie z 2024 r. wygrał Przedsiębiorstwo Gastronomiczno-Handlowo-Usługowe "RACZEK" - Krzysztof Gięda przy 5 ofertach.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail