Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
139 166 zł
Umowa zawarta
20 sierpnia 2025
Okres realizacji
3 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa (odnowienie) oprogramowania do zarządzania podatnościami

Zamawiający Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa (odnowienie) oprogramowania do zarządzania podatnościami”, wybierając ofertę wykonawcy Nomios Poland Sp. z o.o. Wartość umowy: 139 166 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o.Warszawa, Mazowieckieopublikowano 28 sierpnia 2025
Wartość umowy
139 166 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Nomios Poland Sp. z o.o. (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 139 165,89 zł (umowę zawarto 20 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail