ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Budowa wodociągu w miejscowości Grzmucin, gmina Gózd

Zamawiający Gmina Gózd (Gózd, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Budowa wodociągu w miejscowości Grzmucin, gmina Gózd”. Termin składania ofert minął 10 września 2025, 10:00. Wadium: 5000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GózdGózd, Mazowieckie (powiat Radomski →)opublikowano 26 sierpnia 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 132 327 zł
Wadium
5000 zł
Termin składania ofert
10 września 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Długość okresu gwarancji i rękojmi40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Długość okresu gwarancji i rękojmi 40%.

  • 2

    RyzykoWadium: 5 000,00 zł.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Budowa wodociągu w miejscowości Grzmucin, gmina Gózd.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail