Dostawa przypraw i różnych produktów spożywczych
Zamawiający "Uzdrowisko Busko-Zdrój" S.A. (Busko-Zdrój, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa przypraw i różnych produktów spożywczych”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=362, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~2,7 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- Żywność, napoje, tytoń (CPV 15)
- woj. Świętokrzyskie
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | "Uzdrowisko Busko-Zdrój" S.A. |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000288165 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Gen. F. Rzewuskiego 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Busko-Zdrój |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 28-100 |
| 1.4.4.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia@ubz.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://www.ubz.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inny zamawiający
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-8e524300-83f3-11ec-beb3-a2bfa38226ab |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00390282 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-08-25 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00044098/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa przypraw i różnych produktów spożywczych |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa przypraw i różnych produktów spożywczych na potrzeby Zamawiającego wg asortymentu i w ilości wskazanej w formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 15870000-7 - Przyprawy i przyprawy korzenne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 15880000-0 - Specjalne produkty odżywcze 15890000-3 - Różne produkty spożywcze i produkty suszone |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2022-03-23 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2023-04-01 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | PHU „SAWA” A. Sikora, W. Wróbel Sp. j. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 6551431650 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Busko - Zdrój |
| 4.3.6.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 185744,86 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2022/BZP 00111632/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 2 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Zmiana niektórych cen asortymentu |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Opis zamówienia nie zmienił się |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 2 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Zmiana niektórych cen asortymentu |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Opis zamówienia nie zmienił się |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 185744,86 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →