Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
185 745 zł
Umowa zawarta
23 marca 2022
Okres realizacji
do 1 kwietnia 2023
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 185 745 zł – 208 630 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas realizacji dodatkowych dostaw20%Termin płatności20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa przypraw i różnych produktów spożywczych

Zamawiający "Uzdrowisko Busko-Zdrój" S.A. (Busko-Zdrój, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa przypraw i różnych produktów spożywczych”, wybierając ofertę wykonawcy PHU „SAWA” A. Sikora, W. Wróbel Sp. j. Wartość umowy: 185 745 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
185 745 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,7 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PHU „SAWA” A. Sikora, W. Wróbel Sp. j. (Busko - Zdrój), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 185 744,86 zł (umowę zawarto 23 marca 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 185 744,86 zł do 208 629,86 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 1 kwietnia 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

"Uzdrowisko Busko-Zdrój" S.A.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288165

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Gen. F. Rzewuskiego 1

1.5.2.)Miejscowość

Busko-Zdrój

1.5.3.)Kod pocztowy

28-100

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@ubz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.ubz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ubz.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


spółka akcyjna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa przypraw i różnych produktów spożywczych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8e524300-83f3-11ec-beb3-a2bfa38226ab

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00111632

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-04-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00044098/02

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

TZP.291.65.2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa przypraw i różnych produktów spożywczych na potrzeby Zamawiającego wg asortymentu i w ilości wskazanej w formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15870000-7 - Przyprawy i przyprawy korzenne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15880000-0 - Specjalne produkty odżywcze

15890000-3 - Różne produkty spożywcze i produkty suszone

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

185744,86 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

208629,86 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

185744,86 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PHU „SAWA” A. Sikora, W. Wróbel Sp. j.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6551431650

7.3.4)Miejscowość

Busko - Zdrój

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-03-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

185744,86 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-04-01

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15870000-7Przyprawy i przyprawy korzenne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
274 586 zł
Próbka: 75 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
190 500 zł441 983 zł
Rozstęp międzykwartylowy
251 483 zł
Źródło próbki
CPV 15870000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
190 500 zł
Mediana
274 586 zł
Górny kwartyl
441 983 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

"Uzdrowisko Busko-Zdrój" S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Busko-Zdrój.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 185 745 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15870000-7 (Przyprawy i przyprawy korzenne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PHU „SAWA” A. Sikora, W. Wróbel Sp. j. (Busko - Zdrój). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.