Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa materiałów biurowych i maszyn biurowych

Zamawiający Województwo Świętokrzyskie - Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego (Kielce, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa materiałów biurowych i maszyn biurowych”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~5,7 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Województwo Świętokrzyskie - Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291009337

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

al. IX Wieków Kielc 3

1.4.2.)Miejscowość

Kielce

1.4.3.)Kod pocztowy

25-516

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.4.7.)Numer telefonu

41 395-16-60

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad.marszalkowski@sejmik.kielce.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.swietokrzyskie.pro

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b5e8517e-25ae-4fcf-9ead-2461115e7dfd

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00389937

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-08-25

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00274098

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie jest współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027, Pomoc Techniczna EFRR, „Wzmocnienie procesu wdrażania w ramach FEŚ 2021-2027 poprzez wsparcie potencjału administracyjnego (zatrudnienie, zakupy, usługi, kontrole, wsparcie eksperckie)” (180).

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa materiałów biurowych i maszyn biurowych

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą i rozładunkiem przez wykonawcę w siedzibie zamawiającego, mieszczącej się w Kielcach, w miejscach wskazanych przez zamawiającego papieru do drukarek.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
3. Wielkość zamówienia:
1) Papier 160 g, biały, A4/250 arkuszy w ryzie - 65 Ryz
2) Papier 160 g, A4/250 arkuszy w ryzie, kolor kość słoniowa - 5 Ryz
3) Papier 80 g, biały, A3/500 arkuszy w ryzie - 41 Ryz
4) Papier 200g, biały, A4/250 arkuszy w ryzie - 11 Ryz
5) Papier 280g, biały satynowy, A4/150 arkuszy w ryzie - 15 Ryz
6) Papier wizytówkowy, 250 g, A4/ 20 arkuszy w ryzie, kolor beżowy - 15 Ryz
7) Papier 80 g A4/500 arkuszy w ryzie, kolor kość słoniowa - 5 Ryz
8) Papier ksero 80g biały, A4/500 arkuszy w ryzie - 4234 Ryz
4. Rozliczenia między zamawiającym i wykonawcą prowadzone będą w złotych polskich.

3.9.)Główny kod CPV

30197630-1 - Papier do drukowania

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-23

4.2.)Okres realizacji zamówienia

21 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Konkret Plus Leszek Ozioro

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 292442674

4.3.3.)Ulica

Chałubińskiego 44

4.3.4.)Miejscowość

Kielce

4.3.5.)Kod pocztowy

25-619

4.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

55203,59 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00383846/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-07-28

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

55203,59 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30197630-1Papier do drukowania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Województwo Świętokrzyskie - Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kielce.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30197630-1 (Papier do drukowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.