Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Poprawa dostępności komunikacyjnej na terenie Gminy Miedziana Góra – realizacja infrastruktury rowerowej na terenie gminy Miedziana Góra
Zamawiający Gmina Miedziana Góra (Miedziana Góra, Świętokrzyskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. Poprawa dostępności komunikacyjnej…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 259 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=525, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~3,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- Architektoniczne, inżynieryjne, kontrolne (CPV 71)
- woj. Świętokrzyskie
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Miedziana Góra |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Gm Miedziana Góra |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 291010323 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Urzędnicza 18 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Miedziana Góra |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 26-085 |
| 1.4.4.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL721 - Kielecki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@miedziana-gora.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://www.miedziana-gora.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00389774 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2025-08-25 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2025/BZP 00382614 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2025-08-28 09:00 Po zmianie: 2025-09-01 09:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2025-08-28 09:45 Po zmianie: 2025-09-01 09:45 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.