Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dowóz uczniów do placówek oświatowych w oku szkolnym 2024/2025

Zamawiający Gmina Głowaczów (Głowaczów, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dowóz uczniów do placówek oświatowych w oku szkolnym 2024/2025”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GłowaczówGłowaczów, Mazowieckie (powiat Kozienicki →)opublikowano 25 sierpnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 422 172 zł
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Głowaczów

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223646

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Rynek 35

1.4.2.)Miejscowość

Głowaczów

1.4.3.)Kod pocztowy

26-903

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.4.7.)Numer telefonu

486231075

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@glowaczow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.glowaczow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-09a5089c-c8b5-43c7-b7c8-87695d6d0701

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00388988

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-08-25

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00436256

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Dowóz uczniów do placówek oświatowych w oku szkolnym 2024/2025

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I : dowóz i odwóz uczniów do Publicznej Szkoły Podstawowej i Publicznego Przedszkola w Głowaczowie.

Charakterystyka tras przewozowych
PRZYWOZY
Trasa I – wykonawca rozpoczyna trasę z miejscowości Głowaczów do miejscowości Studzianki Pancerne – Dąbrówki Grabnowolskie – Grabnowola Kolonia – Grabnowola –Moniochy (łącznie 53 uczniów) dowozi do PSP Głowaczów, następnie wykonuje dalszą część trasy do miejscowości Ignacówka Grabnowolska – Mariampol – Michałów – Emilów – PSP Głowaczów (łącznie 43 uczniów). Łączna długość trasy wynosi 38 km.
Trasa II - wykonawca rozpoczyna trasę z miejscowości Głowaczów do miejscowości Łukawa – Łukawska Wola – Bobrowniki Przyluśnia - Bobrowniki Rogatki (łącznie 36 uczniów) dowozi do PSP Głowaczów, następnie wykonuje dalszą część trasy do miejscowości Studnie – Bobrowniki Czarnecki – Bobrowniki Kalinka - Podmieście – PSP Głowaczów (łącznie 19 uczniów). Łączna długość trasy wynosi 30 km.

ODWOZY
Codziennie w dni nauki szkolnej będzie wykonywany odwóz uczniów:
Trasa I: PSP Głowaczów – Moniochy – Grabnowola – Grabnowola Kolonia – Dąbrówki Grabnowolskie – Studzianki Pancerne – PSP Głowaczów – Emilów – Michałów - Mariampol – Ignacówka Grabnowolska – dwa odwozy w godzinach uzgodnionych z Dyrektorem Szkoły.
Trasa II – PSP Głowaczów – Bobrowniki Rogatki – Bobrowniki Przyluśnia - Łukawska Wola - Łukawa – PSP Głowaczów – Podmieście – Bobrowniki Kalinka – Bobrowniki Czarnecki – Studnie – PSP Głowaczów – dwa odwozy w godzinach ustalonych z Dyrektorem Szkoły.

Łączna dzienna trasa dowożenia i odwożenia uczniów wyniesie ok. 205 km.
Łączna ilość uczniów objęta dowozem i odwozem wynosi – 151 uczniów.
Wykonawca w całym okresie wykonywania umowy wyda Zamawiającemu ok. 1510 biletów miesięcznych szkolnych. W trakcie roku szkolnego liczba uczniów może ulec zmianie (zmniejszenie lub zwiększenie).
Wszystkie drogi, którymi wykonywany jest dowóz i odwóz są drogami utwardzonym.
Zamawiający zapewnia opiekuna dowożonym uczniom do sprawowania opieki w czasie wsiadania przewozu i wysiadania oraz doprowadzenia na teren budynku szkoły oraz do autobusu – po jednej osobie na autobus.
Przewoźnik zobowiązany jest zapewnić do wykonania usługi ilość taboru niezbędną do realizacji zamówienia z ilością miejsc siedzących dla wszystkich dowożonych uczniów na danej trasie. Pojazdy powinny być w pełni sprawne, dostosowane do przewozu osób i posiadać stosowne przeglądy
i dopuszczenia do użytkowania.
W przypadku awarii środka transportowego Wykonawca zapewni zastępczy środek transportu, w taki sposób aby nie powodować opóźnień czasowych kursu. W przypadku niemożności zrealizowania przewozu Wykonawca pokryje dodatkowo koszty przewozu wynikłe z wykonania usługi przez podmiot zastępczy wybrany przez Zamawiającego
Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za wypadki i zdarzenia jakiegokolwiek typu,
w wyniku których nastąpi szkoda materialna, uszkodzenie ciała czy śmierć spowodowana działalnością Wykonawcy.
Zamawiający ma prawo do kontroli osób oraz pojazdów realizujących zamówienie, a także zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia kontroli stanu technicznego pojazdu oraz stanu trzeźwości kierowcy przez powołane do tego celu służby (Policja, Inspekcja Ruchu Drogowego).

3.9.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2024-09-02 do 2025-06-27

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

AMP Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1133036055

4.3.3.)Ulica

Aleja Wincentego Witosa

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

00-710

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

71725,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00476099/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-06-27

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

71725,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60130000-8Usługi w zakresie specjalistycznego…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
422 172 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
283 054 zł1 433 564 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 150 509 zł
Źródło próbki
CPV 60130000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
283 054 zł
Mediana
422 172 zł
Górny kwartyl
1 433 564 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Głowaczów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Głowaczów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60130000-8 (Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.