Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dowóz uczniów wraz z opieką do Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Spytkowicach ul. Szkolna 14 z miejscowości: Miejsce, Lipowa, Spytkowice - Przewóz, Spytkowice - Górki w roku szkolnym 2024/2025

Zamawiający Gminny Zespół Szkół w Spytkowicach (Spytkowice, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dowóz uczniów wraz z opieką do Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Spytkowicach ul.…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 273 224 zł
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gminny Zespół Szkół w Spytkowicach

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 070629485

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Zamkowa 12

1.4.2.)Miejscowość

Spytkowice

1.4.3.)Kod pocztowy

34-116

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL21A - Oświęcimski

1.4.7.)Numer telefonu

33 879 15 90

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gzs@spytkowice.net.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gzs.spytkowice.net.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-02e2135e-2c79-11ef-86d2-4e696a6d8c25

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00388295

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-08-23

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00368475

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Dowóz uczniów wraz z opieką do Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Spytkowicach ul. Szkolna 14 z miejscowości: Miejsce, Lipowa, Spytkowice - Przewóz, Spytkowice - Górki w roku szkolnym 2024/2025

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest dowóz uczniów wraz z opieką do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Spytkowicach z miejscowości

Miejsce, Lipowa, Spytkowice – Przewóz, Spytkowice – Górki oraz ich odwóz w roku szkolnym 2024/2025 codziennie za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od zajęć, dni świątecznych oraz ferii do wyznaczonych miejsc przystankowych na następujących trasach: Trasa nr 1 - Miejsce – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Spytkowicach (szkoła), długość trasy 10 km dziennie, 4 przystanki na trasie : I - Miejsce obok posesji P. Suślika, II - Miejsce PKP, III - Miejsce Szkoła, IV - Miejsce Wisła. Liczba dowożonych uczniów w roku szkolnym 2024/2025 - 37 uczniów. Trasa nr 2 - Spytkowice Górki – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Spytkowicach (szkoła), długość trasy 20 km dziennie, 4 przystanki na trasie: I - Górki skrzyżowanie dróg w lesie, II - Górki obok posesji P. Przystała, III - Górki obok posesji P. Pytla, IV – stacja PKP Spytkowice. Liczba dowożonych uczniów w roku szkolnym 2024/2025 – 15 uczniów. Trasa nr 3 - Lipowa – Spytkowice Przewóz – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Spytkowicach (szkoła), długość trasy 22 km dziennie, 4 przystanki na trasie : I - Spytkowice Wisła, II - Lipowa, III - Spytkowice Szkoła Nr 2, IV- Kępki. Liczba dowożonych uczniów w roku szkolnym 2024/2025 - 44 uczniów. 2. Przewozy odbywać się będą od poniedziałku do piątku każdego tygodnia, w dni nauki szkolnej z wyjątkiem świąt i innych dni ustawowo wolnych od pracy, a także przerw w realizacji zajęć dydaktyczno – wychowawczych (ferie zimowe, wiosenna przerwa świąteczna) Zamawiający może zmienić liczbę dni wykonania usługi ( np. w razie odpracowania dnia wolnego przez szkołę – do ustalenia). 3. Dzienna ilość km do przejechania - 52 km 4. Ilość dni nauki w roku szkolnym ok. 185 dni. 5. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany liczby dowożonych uczniów. Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu umowy, godziny dowozu i odwozu uczniów zostanie podany wybranemu Wykonawcy przy podpisaniu umowy.

3.9.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-23

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2024-09-02 do 2025-06-27

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Firma Transportowo_Usługowa JUS-MAR Auto-Moto Hurt-Detal Józef Jędrocha

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5511725043

4.3.4.)Miejscowość

Spytkowice

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

79365,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00479809/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-06-27

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zmiana trasy

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Zmiana wartości zamówienia

5.4.6.)Wartość zmiany

36128,40

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

114547,95 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
273 224 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł477 013 zł
Rozstęp międzykwartylowy
262 013 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
273 224 zł
Górny kwartyl
477 013 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gminny Zespół Szkół w Spytkowicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Spytkowice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.