Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
317 411 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    29 160 zł
    9 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    129 600 zł
    7 ofert
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    117 611 zł
    8 ofert
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    11 880 zł
    8 ofert
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    29 160 zł
    6 ofert
Oferty w postępowaniu
38 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Pielęgnacja pasów ppoż. i wałów ppoż. na terenach wojskowych administrowanych przez 25. WOG w podziale na pięć części.”

Zamawiający 25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Pielęgnacja pasów ppoż. i wałów ppoż. na terenach wojskowych administrowanych przez 25.…”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość umów: 317 411 zł. Złożono 38 ofert.

Zamawiający: 25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w BiałymstokuBiałystok, Podlaskieopublikowano 21 sierpnia 2025
Łączna wartość umów
317 411 zł
Liczba ofert
38 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Zieleń Filip Michał Huryń (części 1, 5); MAK-KOP USŁUGI KOPARKĄ PAWEŁ MAKAL (część 2); PHUG KOZIOŁ Piotr Kozłowski (część 3); TRANSPORT CIĘŻAROWY EDMUND WASZKIEWICZ SP. Z O.O. (część 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 317 410,92 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 38 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 200689828

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kawaleryjska 70

1.5.2.)Miejscowość

Białystok

1.5.3.)Kod pocztowy

15-325

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL841 - Białostocki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

25wog.kancelaria@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.25wog.wp.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Pielęgnacja pasów ppoż. i wałów ppoż. na terenach wojskowych administrowanych przez 25. WOG w podziale na pięć części.”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e84f7ab4-4483-48c6-a47d-d68f022b3c35

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00386223

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00005926/23/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.5 Pielęgnacja psów ppoż. i wałów ppoż. na terenach wojskowych administrowanych przez 25. WOG w podziale na 5 części

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00137936

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

14/W1/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

446325,31 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I – Pielęgnacja pasów przeciwpożarowych - rejon OC Zielona i Zielona II.
Mineralizacja pasów przeciwpożarowych i terenów przyległych do wałów strzelnicy o szerokości 3 m i szacunkowej długości 7,500 m (powierzchnia 2,25 ha) poprzez orkę ciągnikiem z pługiem przyczepnym na głębokości 25-30 cm i przebronowanie broną talerzową, a w miejscach niedostępnych pas należy przeorać glebogryzarką ręczną. Przeorany pas należy oczyścić z chwastów, samosiej i zalegających gałęzi, które Wykonawca wywozi na własny koszt.

4.5.3.)Główny kod CPV

75251120-7 - Usługi ochrony przeciwpożarowej lasów

4.5.5.)Wartość części

52333,33 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II - Pielęgnacja pasów przeciwpożarowych – rejon Osowiec.

Pielęgnacja pasów ppoż. przy budynkach magazynowych, składu opakowań, składu żużlu i opału oraz pasów obwodnicy (łączna powierzchnia pasów 14,1934 ha) poprzez: orkę ciągnikiem z pługiem przyczepnym na głębokości 25-30 cm i przebronowanie broną talerzową, (w miejscach niedostępnych pas należy przeorać glebogryzarką ręczną) bronowanie przeoranych pasów wraz z oczyszczeniem terenu, oczyszczeniem ogrodzenia obwodnicy usytuowanego na pasach ppoż. z wszelkiej wrastającej roślinności, chwastów i samosiejek oraz wykonanie oprysków wzdłuż ogrodzenia obwodnicy po każdym wykonanym zabiegu pielęgnacyjnym. Wykoszone trawy, chwasty i samosieje Wykonawca wywiezie na własny koszt poza teren kompleksu wojskowego.

4.5.3.)Główny kod CPV

75251120-7 - Usługi ochrony przeciwpożarowej lasów

4.5.5.)Wartość części

168641,98 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III - Pielęgnacja pasów i wałów przeciwpożarowych – rejon Hajnówka.

Rodzaj prac do wykonania:
- wykoszenie dwóch pasów przeciwpożarowych wzdłuż ogrodzeń obwodnicy o szerokości: pierwszy pas - 5,90 m i drugi pas - 3,90 m. Długość pasów 5 406 m, łączna powierzchnia około 5,30 ha.
- wykoszenie dwóch pasów przeciwpożarowych o szerokości średnio 1,5 m wzdłuż ogrodzeń obwodnicy i o szerokości 1,0 m od strony lasu i terenu technicznego, łączna powierzchnia koszenia około 1,3 ha.
- oczyszczenie z wrastającej roślinności ogrodzenia obwodnicy o łącznej długości 2 x 5 406 m wraz z wykonaniem oprysków – łączna długość ogrodzenia 10 812 m.
- wykoszenie wałów przeciwpożarowych wokół budynków magazynowych od opasek odwadniających do pasów przeciwpożarowych o łącznej powierzchni 6,875 ha.
- koszenie pasów wzdłuż ogrodzenia terenu administracyjnego o szerokości po
1,50 m po obu stronach ogrodzenia terenu administracyjnego wraz z usunięciem roślinności wrastającej w ogrodzenie, długość ogrodzenia wynosi ok 2000 m, powierzchnia łączna ok. 0,6 ha.

4.5.3.)Główny kod CPV

75251120-7 - Usługi ochrony przeciwpożarowej lasów

4.5.5.)Wartość części

155000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część IV – Wykonanie i pielęgnacja pasów przeciwpożarowych - rejon Suwałki.
Rodzaj prac do wykonania:

 mineralizacja pasów ppoż. o szerokości 5 metrów na długości 4 390 m o łącznej powierzchni 2,195 ha poprzez: orkę ciągnikiem z pługiem przyczepnym na głębokości 25-30 cm i przebronowanie broną talerzową, a w miejscach niedostępnych pas należy przeorać glebogryzarką ręczną,
 przeorany pas należy oczyścić z chwastów, samosiej i zalegających gałęzi, które Wykonawca wywozi na własny koszt poza teren kompleksu wojskowego,
 usuwanie wszelkiej wrastającej roślinności, chwastów i samosiejek z całej powierzchni ogrodzeń usytuowanych na pasach przeciwpożarowych i wzdłuż pasów.

4.5.3.)Główny kod CPV

75251120-7 - Usługi ochrony przeciwpożarowej lasów

4.5.5.)Wartość części

25500 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część V – Pielęgnacja pasów przeciwpożarowych rejon - Plewki, Nowogród, Czerwony Bór.

Rodzaj prac do wykonania:

Mineralizacja pasów przeciwpożarowych o szerokości 2 m i szacunkowej długości 105 m (powierzchnia 0,021 ha) poprzez:
- orkę ciągnikiem z pługiem przyczepnym na głębokości 25-30 cm i przebronowanie broną talerzową, a w miejscach niedostępnych pas należy przeorać glebogryzarką ręczną,
- przeorany pas należy oczyścić z chwastów, samosiej i zalegających gałęzi, które Wykonawca wywozi na własny koszt z terenu kompleksu wojskowego.

4.5.3.)Główny kod CPV

75251120-7 - Usługi ochrony przeciwpożarowej lasów

4.5.5.)Wartość części

44850 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

29160 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

106920 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

29160 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zieleń Filip Michał Huryń

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5422746061

7.3.3)Ulica

Akacjowa 8

7.3.4)Miejscowość

Białystok

7.3.5)Kod pocztowy

15-801

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

29160 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-09-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

5

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

80200 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

129600 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

129600 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MAK-KOP USŁUGI KOPARKĄ PAWEŁ MAKAL

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9661681036

7.3.3)Ulica

Polna 28

7.3.4)Miejscowość

Łyski

7.3.5)Kod pocztowy

16-070

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

129600 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-10-28

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

79200 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

117610,92 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

117610,92 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PHUG KOZIOŁ Piotr Kozłowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6030010213

7.3.3)Ulica

Wąska 5

7.3.4)Miejscowość

Hajnówka

7.3.5)Kod pocztowy

17-200

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

117610,92 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-09-30

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

11880 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

95040 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

11880 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TRANSPORT CIĘŻAROWY EDMUND WASZKIEWICZ SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8442384869

7.3.4)Miejscowość

WOŁOWNIA 22A

7.3.5)Kod pocztowy

16-404

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

11880 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-10-21

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

29160 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

54000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

29160 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zieleń Filip Michał Huryń

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5422746061

7.3.3)Ulica

Akacjowa 8

7.3.4)Miejscowość

Białystok

7.3.5)Kod pocztowy

15-801

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

29160 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-09-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Białystok.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 317 411 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 75251120-7 (Usługi ochrony przeciwpożarowej lasów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zieleń Filip Michał Huryń (Białystok). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 9 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.