Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
333 855 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Zamówienie obejmuje dostawę i wdrożenie sprzętu IT oraz udzielenie licencji na oprogramowanie zapewniające Zamawiającemu prawo do korzystania z rozwiązań sprzętowych i oprogramowania szczegółowo określonego w Opisie przedmiotu zamówienia –
    Wartość umowy
    237 915 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa oprogramowania wraz z udzieleniem licencji zapewniającej Zamawiającemu prawo do korzystania z oprogramowania szczegółowo określonego w Opisie przedmiotem zamówienia – stanowiącego załącznik nr 4 do SWZ
    Wartość umowy
    52 890 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Opracowanie i wdrożenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (nazywanego dalej SZBI). Opracowanie i wdrożenie SZBI, szkolenia pracowników, audyt zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ
    ITRUST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· Warszawa
    Wartość umowy
    43 050 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności40%Doświadczenie osoby skierowanej do realizacji zamówienia -audytora40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu i innych rozwiązań cyberbezpieczeństwa dla Gminy Kotuń

Zamawiający Gmina Kotuń (Kotuń, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sprzętu i innych rozwiązań cyberbezpieczeństwa dla Gminy Kotuń”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 333 855 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina KotuńKotuń, Mazowieckieopublikowano 21 sierpnia 2025
Łączna wartość umów
333 855 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: IT Bezpieczeństwo Przemysław Kisała (części 1, 2); ITRUST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 333 855,20 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Kotuń

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582463

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Siedlecka 56c

1.5.2.)Miejscowość

Kotuń

1.5.3.)Kod pocztowy

08-130

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.7.)Numer telefonu

256414025

1.5.8.)Numer faksu

256327830

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@kotun.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kotun.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8c829a72-311b-4d1b-9d6c-a65b8e69016d

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa sprzętu i innych rozwiązań cyberbezpieczeństwa dla Gminy Kotuń

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8c829a72-311b-4d1b-9d6c-a65b8e69016d

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00385820

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00023121/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.6 Cyberbezpieczna Gmina Kotuń

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„Cyberbezpieczny Samorząd”, Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021 – 2027 (FERC)

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00268502

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RRG.271.11.2025.AR

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

502500,82 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

199186,99 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie obejmuje dostawę i wdrożenie sprzętu IT oraz udzielenie licencji na oprogramowanie zapewniające Zamawiającemu prawo do korzystania z rozwiązań sprzętowych i oprogramowania szczegółowo określonego w Opisie przedmiotu zamówienia – stanowiącego załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

48820000-2 - Serwery

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

4.5.5.)Wartość części

178861,79 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa oprogramowania wraz z udzieleniem licencji zapewniającej Zamawiającemu prawo do korzystania z oprogramowania szczegółowo określonego w Opisie przedmiotem zamówienia – stanowiącego załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.5.)Wartość części

20325,20 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie i wdrożenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (nazywanego dalej SZBI). Opracowanie i wdrożenie SZBI, szkolenia pracowników, audyt zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

79212000-3 - Usługi audytu

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

80330000-6 - Usługi edukacji w zakresie bezpieczeństwa

4.5.5.)Wartość części

79736,59 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

237915,21 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

237915,21 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

237915,21 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

IT Bezpieczeństwo Przemysław Kisała

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

368509299

7.3.3)Ulica

Niziny

7.3.4)Miejscowość

Orły

7.3.5)Kod pocztowy

37-716

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

237915,21 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

52890 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

52890 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

52890 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

IT Bezpieczeństwo Przemysław Kisała

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

368509299

7.3.3)Ulica

Niziny

7.3.4)Miejscowość

Orły

7.3.5)Kod pocztowy

37-716

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

52890 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

43049,99 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

127920 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

43049,99 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ITRUST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

368129384

7.3.3)Ulica

Poznańska

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-689

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

43049,99 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48820000-2Serwery
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
627 214 zł
Próbka: 62 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
328 375 zł2 248 213 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 919 838 zł
Źródło próbki
CPV 48820000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
328 375 zł
Mediana
627 214 zł
Górny kwartyl
2 248 213 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kotuń prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kotuń.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 333 855 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48820000-2 (Serwery). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: IT Bezpieczeństwo Przemysław Kisała (Orły). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.