Budowa wystawy multimedialnej „Zalew wiedzy” w Centrum Edukacji Multimedialnej wraz z robotami w zakresie docieplenia i elewacji.
Zamawiający Gmina Nisko (Nisko, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa wystawy multimedialnej „Zalew wiedzy” w Centrum Edukacji Multimedialnej wraz z…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 809 826 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4905, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,1 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
01 marca 2024
Termin ofert: 26 marca 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
30 kwietnia 2024
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
21 sierpnia 2025
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Nisko |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 830409442 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Plac Wolności 14 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Nisko |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 37-400 |
| 1.4.4.) | Województwo | podkarpackie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL824 - Tarnobrzeski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@nisko.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://www.nisko.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-95ea7633-d7b4-11ee-8305-7e4937eb936d |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00385341 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-08-21 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00227549 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Budowa wystawy multimedialnej „Zalew wiedzy” w Centrum Edukacji Multimedialnej wraz z robotami w zakresie docieplenia i elewacji. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Zamawiający informuje, iż zamówienie będzie realizowane w związku z projektem „NISKO CORAZ WYŻEJ – PODNIESIENIE POTENCJAŁU EKONOMICZNO – GOSPODARCZEGO MIASTA I KONKURENCYJNOŚCI ŻYCIA W MIEŚCIE” finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014 -2021 oraz z budżetu państwa. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45212310-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy wystaw |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 39154000-6 - Sprzęt wystawowy 45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie 32321200-1 - Urządzenia audiowizualne 32351000-8 - Akcesoria do sprzętu dźwiękowego i wideo 32342400-6 - Sprzęt nagłaśniający 79822500-7 - Usługi projektów graficznych 72211000-7 - Usługi programowania oprogramowania systemowego i dla użytkownika 39133000-3 - Zestawy wystawowe 45443000-4 - Roboty elewacyjne 45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych 45320000-6 - Roboty izolacyjne 45321000-3 - Izolacja cieplna 45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej 45442100-8 - Roboty malarskie |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-04-26 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 9 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Deko-Bau Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 6922477943 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Lubin |
| 4.3.6.) | Województwo | dolnośląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 9926000,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00308098/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-01-24 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 2 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Konieczność zmiany terminu podpisania umowy. Konieczność dostosowania treści zapisów Gwarancji. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Wykonawca zobowiązany jest do wystawienia i doręczenia Zamawiającemu faktury zaliczkowej na kwotę określoną w ust. 1 , nie później niż do dnia 30 kwietnia 2024r, do której Wykonawca dołączy dokument potwierdzający zabezpieczenie zaliczki. |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 2 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Konieczność dokonania zmian w dokumentacji wykonawczej i Koncepcji aranżacji. Wprowadzenie Podwykonawcy. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Zmiana Specyfikacji sprzętu. |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 9926000 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).