Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Usługa cateringowa dla uczestników Dziennego Domu Pobytu w Kruszynku w Gminie Koneck

Zamawiający Gmina Koneck (Koneck, Kujawsko-Pomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Usługa cateringowa dla uczestników Dziennego Domu Pobytu w Kruszynku w Gminie Koneck”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina KoneckKoneck, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 20 sierpnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 359 197 zł
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Koneck

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 910866436

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Włodzimierza Lubańskiego 11

1.4.2.)Miejscowość

Koneck

1.4.3.)Kod pocztowy

87-702

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL619 - Włocławski

1.4.7.)Numer telefonu

542722302

1.4.8.)Numer faksu

542722302 w.10

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ugkoneck@koneck.eu

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.koneck.eu

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00383786

2.2.)Data ogłoszenia

2025-08-20

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPolePrzed zmianąPo zmianie
9.1.Informacje dodatkowe Przed zmianą

Brak danych

Zmiana ogłoszenia W wyniku błędu pisarskiego popełnionego przez zamawiającego prostuje się w Załączniku nr 8 do SWZ zapis w pkt. 2) d . jest "Zamawiający zapewni dodatkowe produkty spożywcze, które w sposób ciągły będą dostępne dla uczestników w aneksie kuchennym, w celu zaspokojenia indywidualnych potrzeb związanych z częstotliwością spożywania posiłków, np. kawę, herbatę, ciastka w następujących minimalnych ilościach: a) Herbata czarna – min. 130 saszetek tygodniowo b)Herbata owocowa/ ziołowa/ zielona (różne smaki) – min. 30 saszetek tygodniowo c)Cukier – min. 3 kg. tygodniowo d)Kawa rozpuszczalna – min. 1 op. po 200 g. tygodniowo e)Kawa sypana – min. 1 op. po 5000 g. tygodniowo f)Kawa ziarnista – min 1 op. po 650 g. tygodniowo g)Drobne słone lub słodkie przekąski np.: paluszki, kruche ciastka różne rodzaje, krakersy - min. 3,5 kg na tydzień h)Mleko – 6 l tygodniowo i)Woda mineralna gazowana/niegazowana– min. 0.5 l/os. dziennie j)Cytryny 1,0 kg tygodniowo winno być „Wykonawca zapewni dodatkowe produkty spożywcze, które w sposób ciągły będą dostępne dla uczestników w aneksie kuchennym, w celu zaspokojenia indywidualnych potrzeb związanych z częstotliwością spożywania posiłków, np. kawę, herbatę, ciastka w następujących minimalnych ilościach: a) Herbata czarna – min. 130 saszetek tygodniowo b)Herbata owocowa/ ziołowa/ zielona (różne smaki) – min. 30 saszetek tygodniowo c)Cukier – min. 3 kg. tygodniowo d)Kawa rozpuszczalna – min. 1 op. po 200 g. tygodniowo e)Kawa sypana – min. 1 op. po 5000 g. tygodniowo f)Kawa ziarnista – min 1 op. po 650 g. tygodniowo g)Drobne słone lub słodkie przekąski np.: paluszki, kruche ciastka różne rodzaje, krakersy - min. 3,5 kg na tydzień h)Mleko – 6 l tygodniowo i)Woda mineralna gazowana/niegazowana– min. 0.5 l/os. dziennie j)Cytryny 1,0 kg tygodniowo

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55321000-6Usługi przygotowywania posiłków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
359 197 zł
Próbka: 92 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
195 232 zł687 957 zł
Rozstęp międzykwartylowy
492 725 zł
Źródło próbki
CPV 55321000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
195 232 zł
Mediana
359 197 zł
Górny kwartyl
687 957 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Koneck prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Koneck.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55321000-6 (Usługi przygotowywania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.