Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
490 838 zł
Umowa zawarta
11 sierpnia 2025
Okres realizacji
do 31 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 490 838 zł – 571 320 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Zaręby Kościelne”

Zamawiający Gmina Zaręby Kościelne (Zaręby Kościelne, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu nieruchomości zamieszkałych…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Zambrowie. Wartość umowy: 490 838 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina Zaręby KościelneZaręby Kościelne, Mazowieckieopublikowano 19 sierpnia 2025
Wartość umowy
490 838 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 lipca 2025

    Termin ofert: 24 lipca 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 sierpnia 2025

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Zambrowie (Zambrów), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 490 838,40 zł (umowę zawarto 11 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 490 838,40 zł do 571 320,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 sierpnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail