Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
133 940 zł
Umowa zawarta
11 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 25 czerwca 2027
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 133 940 zł – 229 852 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Ilość dodatkowcyh kilometrów do dyspozycji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowożenie i odwożenie uczniów do Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych

Zamawiający Gmina Zaręby Kościelne (Zaręby Kościelne, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dowożenie i odwożenie uczniów do Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zarębach…”, wybierając ofertę wykonawcy Uslugi Transportowe Marek Siedlecki. Wartość umowy: 133 940 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina Zaręby KościelneZaręby Kościelne, Mazowieckieopublikowano 25 sierpnia 2026
Wartość umowy
133 940 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 lipca 2026

    Termin ofert: 30 lipca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    25 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Uslugi Transportowe Marek Siedlecki (Ostrów Mazowiecka), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 133 940,00 zł (umowę zawarto 11 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 133 940,00 zł do 229 851,90 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail