Znakowane gadżety promocyjne na inaugurację roku akademickiego
Zamawiający Uniwersytet Morski w Gdyni (Gdynia, Pomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Znakowane gadżety promocyjne na inaugurację roku akademickiego”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 156 605 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=579, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,3 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie
12 sierpnia 2025
Termin ofert: 21 sierpnia 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
18 sierpnia 2025
- Wynik: wybrano wykonawców
12 września 2025
2 oferty2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 września 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 września 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 września 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
07 października 2025
Otwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Uniwersytet Morski w Gdyni |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000145112 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Morska 81-87 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Gdynia |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 81-225 |
| 1.4.4.) | Województwo | pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL633 - Trójmiejski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 55-86-421 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 7412250 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zampubl@umg.edu.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.umg.edu.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Edukacja |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00379524 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2025-08-18 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2025/BZP 00372676 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2025-08-20 10:00 Po zmianie: 2025-08-21 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2025-08-20 10:15 Po zmianie: 2025-08-21 10:15 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2025-09-18 Po zmianie: 2025-09-19 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.