Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
ZakończoneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

DOSTAWA MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH.

Zamawiający Polska Organizacja Turystyczna (Warszawa, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „DOSTAWA MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Polska Organizacja TurystycznaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 18 sierpnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 156 605 zł
Konkurencyjność
~4,5 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Polska Organizacja Turystyczna

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 016213775

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Młynarska 42

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

01-171

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@pot.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pot.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


turystyka

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00379474

2.2.)Data ogłoszenia

2025-08-18

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00363899

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.8.Wykaz przedmiotowych środków dowodowych Przed zmianą

PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE - Próbki wszystkich materiałów promocyjnych, objętych przedmiotem zamówienia. Próbki materiałów promocyjnych należy składać do dnia 21.08.2025 r. do godziny 10.00 w siedzibie Polskiej Organizacji Turystycznej, ul. Młynarska 42, 01-171 Warszawa (recepcja – VI piętro). Próbki należy umieścić w opakowaniu zaadresowanym następująco: „Polska Organizacja Turystyczna, ul. Młynarska 42, 01-171 Warszawa” z dopiskiem próbki w postępowaniu pn. „DOSTAWA MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH” – CZĘŚĆ …..(należy wskazać część/części postępowania na którą składana jest dana próbka/próbki.)NIE OTWIERAĆ DO DNIA 21.08.2025 R. DO GODZ. 10.05 Po zmianie: PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE - Próbki wszystkich materiałów promocyjnych, objętych przedmiotem zamówienia. Próbki materiałów promocyjnych należy składać do dnia 26.08.2025 r. do godziny 10.00 w siedzibie Polskiej Organizacji Turystycznej, ul. Młynarska 42, 01-171 Warszawa (recepcja – VI piętro). Próbki należy umieścić w opakowaniu zaadresowanym następująco: „Polska Organizacja Turystyczna, ul. Młynarska 42, 01-171 Warszawa” z dopiskiem próbki w postępowaniu pn. „DOSTAWA MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH” – CZĘŚĆ …..(należy wskazać część/części postępowania na którą składana jest dana próbka/próbki.)NIE OTWIERAĆ DO DNIA 26.08.2025 R. DO GODZ. 10.05

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-08-21 10:00 Po zmianie: 2025-08-26 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-08-21 10:05 Po zmianie: 2025-08-26 10:05

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2025-09-19 Po zmianie: 2025-09-24

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39294100-0Artykuły informacyjne i promocyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
156 605 zł
Próbka: 28 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
71 581 zł289 667 zł
Rozstęp międzykwartylowy
218 086 zł
Źródło próbki
CPV 39294100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
71 581 zł
Mediana
156 605 zł
Górny kwartyl
289 667 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Polska Organizacja Turystyczna prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39294100-0 (Artykuły informacyjne i promocyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.