Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
199 350 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    57 359 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    141 991 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa środków czystości na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o. we Wrocławiu

Zamawiający Wrocławskie Przedsiębiorstwo Hala Ludowa Sp. z o.o. (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Sukcesywna dostawa środków czystości na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 199 350 zł. Złożono 7 ofert.

Łączna wartość umów
199 350 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma PON-PRAN Karol Poneta Sp.k. za łącznie 199 349,89 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Hala Ludowa Sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001005092

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wystawowa 1

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

51-618

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@halastulecia.pl; kszostek@halastulecia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.halastulecia.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://halastulecia.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Działalność historycznych miejsc i budynków oraz podobnych atrakcji turystycznych

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa środków czystości na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o. we Wrocławiu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-21833610-0553-49f5-affc-9016e0f2926b

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00378323

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00257596

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/TP/10/HL/ŚCZ-1/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

332092,01 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

sukcesywna dostawa środków czystości na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o. we Wrocławiu z podziałem na cztery części zamówienia: 1) część nr 1 – sukcesywna dostawa środków czystości - I. 2. Przedmiot zamówienia określony jest kodami CPV: 1) w części nr 1 zamówienia: • 39830000-9 Środki czyszczące, • 18930000-7 Worki i torby, • 33760000-5 Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety, • 24455000-8 Środki odkażające, • 33741300-9 Środek odkażający do rąk, • 39832000-3 Produkty do zmywania naczyń, • 39224000-8 Miotły i szczotki i inne artykuły różnego rodzaju, • 18424300-0 Rękawice jednorazowe, • 39525800-6 Ściereczki do czyszczenia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji znajduje się w Załącznikach nr 2.1 do SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy oraz w Załączniku nr 4a do SWZ - Projektowane postanowienia umowy - dotyczy części nr 1 zamówienia. 4. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części w ramach bieżącego postępowania i tym samym dopuszcza składanie ofert częściowych. 5. Zamawiający nie ogranicza liczby części, na które wykonawca może złożyć ofertę.

4.5.3.)Główny kod CPV

39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

18930000-7 - Worki i torby

33760000-5 - Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety

24455000-8 - Środki odkażające

33741300-9 - Środek odkażający do rąk

39832000-3 - Produkty do zmywania naczyń

39224000-8 - Miotły i szczotki i inne artykuły różnego rodzaju

18424300-0 - Rękawice jednorazowe

39525800-6 - Ściereczki do czyszczenia

4.5.5.)Wartość części

81658,66 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

sukcesywna dostawa środków czystości na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o. we Wrocławiu z podziałem na cztery części zamówienia: 2) część nr 2 – sukcesywna dostawa środków czystości – II. 2. Przedmiot zamówienia określony jest kodami CPV: 2) w części nr 2 zamówienia: • 39830000-9 Środki czyszczące, • 24455000-8 Środki odkażające, • 39832000-3 Produkty do zmywania naczyń. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji znajduje się w Załącznikach nr 2.2 do SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy oraz w Załączniku nr 4b do SWZ - Projektowane postanowienia umowy - dotyczy części nr 2, 3, 4 zamówienia. 4. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części w ramach bieżącego postępowania i tym samym dopuszcza składanie ofert częściowych. 5. Zamawiający nie ogranicza liczby części, na które wykonawca może złożyć ofertę.

4.5.3.)Główny kod CPV

39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

24455000-8 - Środki odkażające

39832000-3 - Produkty do zmywania naczyń

4.5.5.)Wartość części

80459,37 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

sukcesywna dostawa środków czystości na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o. we Wrocławiu z podziałem na cztery części zamówienia: 3) część nr 3 – sukcesywna dostawa środków czystości – III. 2. Przedmiot zamówienia określony jest kodami CPV: 3) w części nr 3 zamówienia: • 39830000-9 Środki czyszczące, • 39224000-8 Miotły i szczotki i inne artykuły różnego rodzaju, • 18424300-0 Rękawice jednorazowe, • 39525800-6 Ściereczki do czyszczenia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji znajduje się w Załącznikach nr 2.1 – 2.4 do SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy oraz w Załączniku nr 4a do SWZ - Projektowane postanowienia umowy - dotyczy części nr 1 zamówienia w Załączniku nr 4b do SWZ - Projektowane postanowienia umowy - dotyczy części nr 2, 3, 4 zamówienia. 4. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części w ramach bieżącego postępowania i tym samym dopuszcza składanie ofert częściowych. 5. Zamawiający nie ogranicza liczby części, na które wykonawca może złożyć ofertę.

4.5.3.)Główny kod CPV

39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39224000-8 - Miotły i szczotki i inne artykuły różnego rodzaju

18424300-0 - Rękawice jednorazowe

39525800-6 - Ściereczki do czyszczenia

4.5.5.)Wartość części

48719,78 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

sukcesywna dostawa środków czystości na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o. we Wrocławiu z podziałem na cztery części zamówienia: 4) część nr 4 – sukcesywna dostawa środków czystości – IV. 2. Przedmiot zamówienia określony jest kodami CPV: 4) w części nr 4 zamówienia: • 39830000-9 Środki czyszczące, • 18930000-7 Worki i torby, • 33760000-5 Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji znajduje się w Załącznikach nr 2.1 – 2.4 do SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy oraz w Załączniku nr 4a do SWZ - Projektowane postanowienia umowy - dotyczy części nr 1 zamówienia w Załączniku nr 4b do SWZ - Projektowane postanowienia umowy - dotyczy części nr 2, 3, 4 zamówienia. 4. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części w ramach bieżącego postępowania i tym samym dopuszcza składanie ofert częściowych. 5. Zamawiający nie ogranicza liczby części, na które wykonawca może złożyć ofertę.

4.5.3.)Główny kod CPV

39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

18930000-7 - Worki i torby

33760000-5 - Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety

4.5.5.)Wartość części

121254,20 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 3

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

57358,69 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

57358,69 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

57358,69 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PON-PRAN Karol Poneta Sp.k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8982271821

7.3.3)Ulica

Krzemieniecka 46C

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

54-613

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

57358,69 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

141991,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

141991,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

141991,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PON-PRAN Karol Poneta Sp.k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8982271821

7.3.3)Ulica

Krzemieniecka 46C

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

54-613

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

141991,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39830000-9Środki czyszczące
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Hala Ludowa Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 199 350 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39830000-9 (Środki czyszczące). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PON-PRAN Karol Poneta Sp.k. (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.