Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
32 955 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1sukcesywna dostawa mikro ziół
    LISTKI JEMY SP Z O.O.· Wrocław
    Wartość umowy
    12 852 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2sukcesywna dostawa jaj
    Wartość umowy
    20 103 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa ziół i jaj na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o. we Wrocławiu

Zamawiający Wrocławskie Przedsiębiorstwo Hala Ludowa Sp. z o.o. (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa ziół i jaj na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp.…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 32 955 zł. Złożono 3 oferty.

Łączna wartość umów
32 955 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 lipca 2026

    Termin ofert: 29 lipca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    28 sierpnia 2026

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: LISTKI JEMY SP Z O.O. (część 1); JHM Damiańscy Sp. Z o.o. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 32 955,30 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail