Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
143 957 zł
Umowa zawarta
23 lipca 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 143 957 zł – 209 799 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja na opony40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zadanie nr 3 –Dostawa opon zimowych do pojazdów służbowych dla KWP w Opolu

Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Opolu (Opole, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zadanie nr 3 –Dostawa opon zimowych do pojazdów służbowych dla KWP w Opolu”, wybierając ofertę wykonawcy ALU-CAR Sp. z o. o. Wartość umowy: 143 957 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w OpoluOpole, Opolskieopublikowano 14 sierpnia 2025
Wartość umowy
143 957 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ALU-CAR Sp. z o. o. (Tarnobrzeg), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 143 957,11 zł (umowę zawarto 23 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 143 957,11 zł do 209 798,64 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail